[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Rilastil Sun

Showing all 19 results

Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Vapo Spray SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 200 ml
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,520.00 L 1,512.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë! Rilastil summer set Water Touch
-40%

Rilastil Summer Kit Water Touch

Set me veprim mbrojtës dhe hidratues, formuluar specifikisht për lëkurë normale në mikse. Ҫmim promocional. 50 ml, 15 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Light

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,514.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Anti-Age Summer Kit

Set me veprim mbrojtës ndaj diellit, antioksidues & korrigjues i shenjave të moshës për lëkurat e ndjeshme. 50 ml, 15 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 2,016.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Baby Vapo Spray SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për bebe SPF 50+ 200ml
4,190.00 L 2,514.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml
4,550.00 L 2,730.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil AK Repair 100 Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për 50ml
3,630.00 L 2,178.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System SPF 30 Body Spray

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 2,016.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Water Touch Colored Moisturizing Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë, për lëkurë të ndjeshme normale & mikse 50ml
2,940.00 L 1,764.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Food Supplement

Suplement ushqyesr për gjatë ose pas ekspozimit në diell 30 kapsula
3,150.00 L 1,890.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 15

Spray transparent mbrojtës ndaj diellit. SPF 15. 200 ml
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Spray Vapo SPF 50+

Spraj për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme 200 ml
4,550.00 L 2,730.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System SPF 50+ Stick

Stik mbrojtës ndaj diellit për zona specifike SPF 50+ 8.5 ml
2,240.00 L 1,344.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Ultra Protector Fluido SPF 100+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 100 75 ml
3,630.00 L 2,178.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë