info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Rilastil Sun

Showing all 14 results

Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Vapo Spray SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 200 ml
3,490.00 L 1,745.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,520.00 L 1,260.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë! Rilastil summer set Water Touch
-40%

Rilastil Summer Kit Water Touch

Set me veprim mbrojtës dhe hidratues, formuluar specifikisht për lëkurë normale në mikse. Ҫmim promocional. 50 ml, 15 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Medium

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,095.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Light

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,095.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Tattoo SPF 50+

Krem kundër diellit për lëkurën e tatuazhuar 40 ml
2,490.00 L 1,245.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Fluido Comfort SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për cdo lloj lëkure 50 ml
2,940.00 L 1,470.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,605.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 1,680.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,940.00 L 1,470.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Ultra Light Gel-Cream SPF 50+

Xhel-krem me SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,940.00 L 1,470.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë! rilastil sun system spray
-50%

Rilastil Sun System Spray Vapo SPF 50+

Spraj për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme 200 ml
4,550.00 L 2,275.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector – 02 Dore

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
3,490.00 L 1,745.00 L -50%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50ml
3,210.00 L 1,605.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping