info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 127 results

Medipharma Laxamed Adulti

Mikroklizma me veprim laksativ për të rritur 6 mikroklizma
420.00 L
Shtoje në shportë

ErreKappa Centeril H Cream

Krem trajtues për simptomat e hemorroideve 40 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Farma-derma Ginexid Lavanda

Dush vaginal që parandalon dhe ndihmon në trajtimin e problematikave vaginale 5 flakonë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Propausa Intimate Gel

Xhel kundër tharjes në zonën initme 30 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lievoroid Ointment

Pomadë me veprim anti-hemorroidal 30 ml
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Venostax Gel

Xhel për përdorim lokal për këmbë të freskëta dhe pa edema 125 ml
3,090.00 L
Shtoje në shportë

Bosnalijek Pilfud Solution 20mg/ml

Spraj për përdorim lokal, që parandalon rënien e flokëve te femrat dhe meshkujt 60 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Vaginal Ovules

Ovula vaginale me pH acid 10 ovula
1,580.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina MD Prebiotic

Ovula vaginale që parandalojnë vaginitin bakterial dhe mykotik 10 ovula
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Single Dose Vaginal Wash

Dush vaginal pastrues me pH acid 5 flakonë
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Gynea Melagyn Hidratante Vulvar

Xhel i jashtëm hidratues për zonën intime 30 g
2,288.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Gentian Violet 1%

Solucion për përdorim të jashtëm në lëkurë 20 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Alkool Salicilk

Solucion i alkoolit salicilik, me veprim lokal 20 ml
140.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Argentum Proteinicum

Pika për hundë dhe vesh, me veprim antiseptik dhe dekongjestionant 10 ml
560.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Klindamicinë

Solucion me klindamicinë, për trajtimin lokal të akneve 50 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Kastelan

Solucion që përdoret për trajtimin e mykut në këmbë 20 ml
400.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 17%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te fëmijët mbi 6 vjeç 100 g
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 10%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te fëmijët 100 g
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion minoxidil 2% Për skalp të ndjeshëm

Solucion me minoxidil për individë me skalp të ndjeshëm 60 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Minoxidil Shkumë 2%

Shkumë për trajtimin lokal të alopecisë 100 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë