info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 22 results

Canova Retinpil Cream-gel

Trajtim lokal kundër akneve 50 ml
3,510.00 L
Shtoje në shportë

Canova 8+2 Lightening Cream

Krem që trajton hiperpigmentimin e lëkurës 50 ml
5,150.00 L
Shtoje në shportë

Canova ViscaPlus Tablets

Suplement ushqimor për flokët, thonjtë dhe lëkurën 60 kapsula
3,750.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiven Zelaic Soothing Cream

Krem zbutës intensiv, i përshtatshëm për lëkurë kuperoze. 50 ml
3,510.00 L
Shtoje në shportë

Canova Reoxall 100S Photoprotection Fluid

Fluid mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe reaktive. 50 ml
4,670.00 L
Shtoje në shportë

Canova Acnell Replenishing Cream SPF 50+

Krem hidratues dhe mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
3,130.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 10% Soothing Spray

Spray qetësues, i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për acarim dhe skuqje. 100 ml
2,530.00 L
Shtoje në shportë

Canova Acnell Replenishing Cream

Trajtim specifik për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
3,040.00 L
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Gel

Xhel qetësues që parandalon kruajtjen dhe skuqjen, i përshtatshëm për dermatitin seborroik. Për fytyrë, trup dhe skalp. 50 ml
2,215.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiven P22 Soothing Cream

Krem mbrojtës që redukton skuqjen e lëkurës së prekur nga rosacea. 50 ml
3,320.00 L
Shtoje në shportë

Canova Salipil Purifying Cleansing Gel

Xhel pastrues dhe eksfoljues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Canova Salipil Purifying Mousse

Shkumë larëse e përshtatshme për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 150 ml
2,745.00 L
Shtoje në shportë

Canova Salipil Mask

Maskë pastruese për lëkurën akneike 8 bustina 10 ml
4,170.00 L
Shtoje në shportë

Canova Salipil Purifying Cream

Krem trajtues për lëkurën mikse në të yndyrshme 50 ml
4,594.20 L
Shtoje në shportë

Canova Reoxall 100S Sun Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe sensitive ndaj diellit. 50 ml
4,620.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aquapil Exfoliating Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiquell Cleansing Cream

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive. 250 ml
2,220.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiquell Xero emollient Cream

Krem hidratues dhe balancues për lëkurë të thatë 400 ml
4,290.00 L
Shtoje në shportë

Canova Cicanova 50+ Repair Cream

Krem riparues dhe mbrojtës ndaj rrezeve të diellit dhe dritës blu. 50 ml
3,150.00 L
Shtoje në shportë

Canova Cicanova Repair Cream

Krem riparues dhe mbrojtës për lëkurë të irrituar 50 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë