info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Canova

CANOVA® është një markë italiane dermokozmetike e bazuar në përbërës aktivë të mbështetur nga studime shkencore, në një përqendrim funksional, që i bën ato vërtet efektive në trajtimin e gjendjes ose sëmundjes së lëkurës për të cilën janë krijuar.

Showing all 11 results

Canova Efaderm Soothing Cream

Krem zbutës, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. 50 ml
2,850.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiven Zelaic Soothing Cream

Krem zbutës intensiv, i përshtatshëm për lëkurë kuperoze. 50 ml
3,460.00 L
Shtoje në shportë

Canova Acnell Replenishing Cream SPF 50+

Krem hidratues dhe mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
3,130.00 L
Shtoje në shportë

Canova Acnell Replenishing Cream

Trajtim specifik për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
3,040.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 10% Soothing Spray

Spray qetësues, i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për acarim dhe skuqje. 100 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiven P22 Soothing Cream

Krem mbrojtës që redukton skuqjen e lëkurës së prekur nga rosacea. 50 ml
3,320.00 L
Shtoje në shportë

Canova Reoxall 100S Sun Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe sensitive ndaj diellit. 50 ml
4,620.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiquell Cleansing Cream

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive. 250 ml
2,220.00 L
Shtoje në shportë

Canova Cicanova 50+ Repair Cream

Krem riparues dhe mbrojtës ndaj rrezeve të diellit dhe dritës blu. 50 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Shampoo

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar. 200 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 20 Soothing Cream

Krem qetësues i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për irritim dhe skuqje. 75 ml
2,250.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping