info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Now

Showing 1–20 of 33 results

Ofertë!
-15%

Now Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Castor Oil 100% pure

Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed) 473 ml
1,770.00 L 1,593.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
3,650.00 L 3,102.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now XyliWhite Coconout Toothpaste

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
995.00 L 895.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Sweet Almond Oil

Vaj bajame për përdorim në lëkurë 118 ml
765.00 L1,649.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Now BioCell Collagen Hydrolyzed Type II

Suplement me kolagjen për artikulacionet dhe lëkurën Paketim x 120 kapsula
5,600.00 L 4,760.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now PABA 500 mg

Suplement me acid para aminobenzoik për të rritur Paketim x 100 kapsula
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glutathione 500mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 30 kapsula
3,300.00 L 2,805.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Melatonin 10mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit Paketim x 100 kapsula
2,650.00 L 2,252.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glutathione 250mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 60 kapsula
3,850.00 L 3,272.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now 7-KETO 100 mg

Suplement me 7-KETO-DHEA që ndihmon në menaxhimin e peshës Paketim x 30 kapsula
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Xyli White Platinum Toothpaste Gel with Baking Soda

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
995.00 L 895.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Xyli White Cinnafresh Toothpaste Gel

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
995.00 L 895.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Inulin Prebiotic Pure Powder

Formulim me inulinë, një prebiotik i rëndësishëm për traktin gastro-intestinal Paketim x 227 g
1,780.00 L 1,513.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Oralbiotic Lozenges

Formulim me Streptococcus salivarius për mirëqënien e gojës, fytit, hundës dhe veshëve. Paketim x 60 lozenge
3,150.00 L 2,677.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Solutions Ultrasonic USB Essential Oil Diffuser

Difuzor ambjenti me ultratinguj
4,330.00 L 3,897.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Peace, Love and Flowers balancing blend

Përzjerje e vajrave esenciale të portokallit, patchoulit dhe bimës ylang ylang Paketim x 30ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Clove

Vaj esencial karafili Paketim x 30ml
980.00 L 833.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Lime

Vaj esencial qitroje Paketim x 30ml
1,110.00 L 943.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D3 2000UI

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit Paketim x 30 kapsula
730.00 L 620.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping