info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-20%

MartiDerm After Sun Refreshing Lotion

Qumësht hidratues dhe rifreskues për lëkurën, pas ekspozimit në diell 400 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Bionike Baby&Kid After Sun

Locion hidratues dhe qetësues i irritimeve pas ekspozimit në diell 200 ml
1,950.00 L 1,170.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime After Sun Face Balm

Balsam anti-age pas ekspozimit në diell 40 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Bionike Defence Sun After-Sun

Locion hidratues pas ekspozimit në diell
936.00 L2,176.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Gel After Sun

Xhel pas diellit me efekt rigjenerues dhe zbutës në lëkurë 200 ml
2,790.00 L 1,395.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime After Sun Soothing Rescue Mask

Maskë hidratuese dhe zbutëse për fytyrën 18 ml
990.00 L 693.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Sun Set

Set mbrojtës dhe nxirës, për fytyrën dhe trupin 150 ml, 100 ml
3,800.00 L 2,850.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Pharmasept Heliodor After Sun Lotion

Locion pas diellit, për hidratim dhe qetësim të irritimeve 200 ml
1,650.00 L 825.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë Fluid anti-age dhe after sun për fytyrën 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun Stick

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë Stik me spf50+ dhe after sun për fytyrën 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun Tinted

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë Fluid mbrojtës dhe mbulues dhe after sun për fytyrën 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Ultra Repair Serum

Serum pas diellit, i cili mbron lëkurën nga foto-plakja. 30 ml
5,530.00 L 3,871.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Shimmering Dry Oil

Vaj i thatë me shkëlqim për hidratim të lëkurës Flakon 100 ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Shtoje në shportë

Nivea Sun After Sun Moisture Spray

Qumësht hidratues dhe freskues për trupin pas ekspozimit në diell. 200 ml
1,130.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Icy Pleasure Sun After-Sun Body Repair Treatment

Emulsion hidratues dhe freskues i cili qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell. 200 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën gjatë dhe pas ekspozimit në diell. 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Dermedic Sunbrella Colling After-Sun Lotion

Qumësht trupi pas ekspozimit në diell. 200 g
2,624.00 L 1,312.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun-Baume Réparateur

Balsam me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell. 150 ml
2,200.00 L 1,430.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun-Brume Thermale Rafraîchissante

Spraj me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell. 150 ml
2,700.00 L 1,755.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect After-Sun Repairing Lotion

Qumësht pas diellit i cili hidraton lëkurën dhe intensifikon nxirjen. 200 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë