info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Produkte pas diellit

Showing 1–20 of 29 results

Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Ultra Repair Serum

Serum pas diellit, i cili mbron lëkurën nga foto-plakja. 30 ml
5,530.00 L 4,700.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Shimmering Dry Oil

Vaj i thatë me shkëlqim për hidratim të lëkurës Flakon 100 ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Icy Pleasure Sun After-Sun Body Repair Treatment

Emulsion hidratues dhe freskues i cili qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell. 200 ml
4,200.00 L 3,780.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën gjatë dhe pas ekspozimit në diell. 50 ml, 50 ml
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Sunbrella Colling After-Sun Lotion

Qumësht trupi pas ekspozimit në diell. 200 g
2,624.00 L 2,099.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun-Baume Réparateur

Balsam me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell. 150 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun-Brume Thermale Rafraîchissante

Spraj me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell. 150 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Lait Après-soleil Prolongateur de Bronzage

Locion pas diellit i cili hidraton lëkurën dhe intensifikon nxirjen. 400 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Dry Oil

Vaj i thatë për një lëkurë dhe flokë plot shkëlqim pavarësisht ekspozimit në diell 100 ml
3,050.00 L 2,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Youth Lab Chill Out Under The Sun Value Set

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit gjatë sezonit të verës 50 ml, 200 ml
3,590.00 L 3,051.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Youth Lab Sun and After Sun Value Set All Skin Types

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit gjatë sezonit të verës 50 ml, 200 ml, 150 ml
5,650.00 L 4,802.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Shampooing Douche apres-soleil

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit 200 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Set pushimesh 9- Avene Fëmijë

Produktet e nevojshme të pushimeve për fëmijë
9,000.00 L 6,000.00 L -33%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

Set pushimesh 8- Avene Fëmijë

Produktet e nevojshme të pushimeve për fëmijë
7,300.00 L 4,800.00 L -34%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! set pushime FarmaON

Set pushimesh 2 – Mbrojtje për të gjithë familjen

Produktet e pushimeve për të gjithë familjen
10,520.00 L 6,500.00 L -38%
Shtoje në shportë
Ofertë! set pushimesh antia age dhe mbrojtes

Set pushimesh 3 – Anti-age & mbrojtje

Set për mbrojtje nga dielli & anti-age
14,400.00 L 9,600.00 L -33%
Shtoje në shportë
Ofertë! Set solare

Set pushimesh 1

Mbrojtje nga dielli për fytyrën dhe trupin & shampo pas diellit për flokët dhe trupin
8,180.00 L 5,726.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 50 + Lait Reparateur Anti-Age Global

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Qumështin Ultra-Reparateur Apres Soleil. 40 ml + 75 ml
4,950.00 L 4,207.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 30 + Lait Reparateur Anti-Age Global

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Qumështin Ultra-Reparateur Apres Soleil. 40 ml + 75 ml
4,950.00 L 3,465.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare