info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 51 results

Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Easy Flow 360 Lip Activated Cup 12 M+

Gotë plastike trajnuese për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 12 muaj+ 250 ml
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS FEEDING PLATES 12 M +

Set me 3 pjata ushqimi për bebe 12 muaj+ , i disponueshëm në dy ngjyra, blu dhe rozë.
495.00 L540.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE SPORTS BOTTLE 12 M+

Shishe për konsumimin e lëngjeve për bebe 12 muaj +
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS FUNKY FACE SOOTHERS 6-12M

Biberon gënjeshtar me gomë natyrale i përshtatshëm për fëmijë 6-12 muaj ngjyrë ( e kuqe/jeshile)
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE MADE FOR ME SINGLE SILICONE BREAST PUMP

Pompë gjiri manuale e lehtë në përdorim
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE EXPLORA POP UP WEANING POTS 4 M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 2 copë në ngjyrë (rozë/blu)
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE SOFT SIPPEE CUP 12 M +

Gotë plastike për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 12 muaj + 300 ml
1,100.00 L 990.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE POP-UPS POTS AND TRAYS 4M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 4 copë
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE EXPLORA X 2 POP UP WEANING POTS 4 M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 2 copë në ngjyrë (jeshil/blu)
6,800.00 L 6,120.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE EASI-WARM BOTTLE AND FOOD WARMER

Ngrohës biberonësh dhe ushqimi
6,800.00 L 6,120.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE MICRO-STEAM

Sterilizues për biberonë për mikrovalë
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE SUPER CUP KNOCK PROOF BASE 12 M+

Gotë për konsumimin e lëngjeve e përshtatshme për fëmijë mbi 12 m+
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE SUPER CUP KNOCK PROOF BASE 6M+

Gotë për konsumimin e lëngjeve e përshtatshme për fëmijë mbi 6 m+
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE MAGIC MAT 6M+

Mbajtëse për pjatat me ngjitje në tavolinë
1,000.00 L 900.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE TEETHE N PLAY 6 M+

Kruajtëse dhëmbësh që shërben edhe si një lodër për të argëtuar bebin, e përshtatshme për bebe mbi 6 muaj +.
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE TEETHE-N-SOOTHE 3 M+

Kruajtëse dhëmbësh për bebe mbi 3 muaj +. Paketim me 2 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE ADVANCED ANTI-COLIC BOTTLE 0M+

Shishe kundër kolikave e përshtatshme për bebe 0m+ 260ml
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE SINGLE MANUAL BREAST PUMP

Pompë gjiri manuale
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE 2-IN-1 TRAVEL STERILISER

Sterilizues për biberonë i lehtë për tu transportuar me vete
2,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE THICK LIQUID TEATS 6 M+

Paketim me dy koka ndërruese silikoni 6m+ të përshtatshme për shishet model Closer to Nature
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë