info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Avene

Showing 1–20 of 111 results

Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avène XeraCalm A.D Huile Lavante Relipidante

Vaj pastrues për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Body Baume Fondant Hydratant

Hidratues intensiv për trupin për lëkurë të thatë. Teskturë e plotë. 250 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Crème Apaisante SPF 30

Trajtim hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë skuqjeje (rosacea) 40ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène PhysioLift Crème Protectrice Lissante

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të lartë që ndihmon në parandalimin dhe trajtimin e shenjave të dukshme të moshës. 30ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Trixera Nutrition Baume Nutri-Fluide

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese e përditshme për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë. Për të gjithë familjen. 400ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cicalfate+ Gel Cicatrice

Xhel rigjenerues dhe riparues i shenjave. Për bebe duke nisur nga mosha 1 vjec, fëmijë dhe të rritur. 30 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Trixera Nutrition Crème de Douche

Krem larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës të thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për të gjithë familjen. 500 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cicalfate+ Spray Asséchant Réparateur

Spraj qetësues, riparues dhe rigjenerues i zonave të irrituara të lëkurës. I përshtatshëm për të gjithë familjen. 100ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Serum Correcteur

Serum trajtues, formuluar specifikisht për lëkurën adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Soin Nuit Lissant

Trajtim nate për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène XeraCalm A.D Concentré Apaisant

Formulim i koncentruar për qetësimin e menjëhershëm të zonave të irrituara në lëkurën me tendencë atopike. 50 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Soin Unifiant SPF 30

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe trajtuese për lëkurë me tendencë rosacea. Pigment natyral. 40 ml
3,150.00 L 2,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène B-Protect SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. 30 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Riche Crème Hydratante Teintée SPF 30

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues për lëkurë normale dhe të thatë. 40ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Légère Emulsion Hydratante Teintée SPF 30

Emulsion hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues. Formuluar për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance SPF 50+ Teinté

Përkujdesje hidratuese dhe trajtuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Solaire Anti-Age SPF 50+ Teinté

Përkujdesje hidratuese me faktor shumë të lartë mbrojtës,pigment natyral dhe efekt anti-rrudhë, specifik për lëkurë të maturuar. 50 ml
3,300.00 L 2,310.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Fluide SPF 30+

Përkujdesje hidratuese dhe matifikuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë normale dhe mikse. 50 ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Mascara Haute Tolérance

Rimel i cili u jep formë dhe volum qerpikëve 7 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso