info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 85 results

Ofertë!
-20%

Avene after-sun repair creamy gel x 200ml

Xhel pas ekspozimit të tepërt në diell 200ml. Xhel i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave të djegura nga ekspozimi i tepërt në diell.
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Akerat 10 Creme Corporelle

Akerat 10 Krem trupi 200ml Krem për lëkura me tendencë keratozike
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Akerat 30

Krem për zona të veçanta të lëkurës 200ml Krem për lëkura me tendencë keratozike
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Calm Masque

Antirougeurs Calm , Maskë riparuese dhe qetësuese 50ml Maskë riparuese dhe qetësuese për lëkura të ndjeshme që skuqen lehtësisht
L2,650.00 L2,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

Qumësht pastrues dhe freskues për lëkurë të ndjeshme kuperoze 400ml
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Fort

Antirougeurs Fort - Krem kundër skuqjes kronike 30ml. Trajtim i koncentruar për lëkura që skuqen vazhdimisht 30ml.
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Jour Creme Hydratante Protectrice spf 20 x 40 ml

Antirougeurs - Krem kundër skuqjes me spf 20 40ml. Krem për lëkura të ndjeshme që skuqen, të thata dhe shumë të thata.
L2,950.00 L2,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Jour Emulsion hydratante protectrice spf 20 40ml

Antirougeurs, Emulsion dite kundër skuqjes 40ml Emulsion hidratant dhe mbrojtës nga dielli për lëkurat që skuqen
L2,950.00 L2,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Autobronzant Hydratant gelee satinee 100ml

Hidratues autoabronxant 100ml. Hidratues vetënxirës i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Baume apres-rasage Men 75ml

Krem pas rrojes për meshkuj 75ml. Krem pas rrojes për lëkura të thata.
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate Creme reparatrice

Krem riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 40 ml
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate Emulsion Reparatrice Post-Acte 40 ml

Cicalfate Post-Acte - Emulsion korrigjues 40ml. Emulsion riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara.
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate Lotion Assechante Reparatrice

Locion për tharjen, riparimin dhe pastrimin e lëkurës së ndjeshme e të dëmtuar 40 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate mains 100ml

Cicalfate , Krem riparues për duart 100ml. Krem i përshtatshëm për lëkurën e thatë e të dëmtuar të duarve.
L1,900.00 L1,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Eau micellaire 400 ml

Cleanance - Ujë micelar 400ml. Ujë mishelar për lëkura të yndyrshme, për fytyrën dhe sytë.
L2,500.00 L1,750.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Expert

Cleanance Expert - Emulsion hidratues 40ml Hidratant për lëkurat e yndyrshme dhe trajtues i akneve
L2,400.00 L1,680.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme & akneike për fytyrën dhe trupin
L1,470.00L2,160.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Hydra

Krem larës për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 200ml
L2,200.00 L1,540.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Hydra Creme Apaisante

Cleanance Hydra , Krem zbutës 40ml Krem hidratues për lëkura të yndyrshme me tendencë për akne.
L2,400.00 L1,680.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Masque

Cleanance, Maskë pastruese 50ml Maskë pastruese dhe uhqyese për fytyra më tendencë të yndyrshme
L2,400.00 L1,680.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene cleanance mat lotion matifiante 200ml

Cleanance, Locion pastrues 200ml. Locion pastrues dhe matifikues për lëkura me tendencë të yndyrshme.
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cleanance Solaire spf 50 50 ml

Cleanance - krem mbrojtës nga dielli spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli spf 50 për lëkura akneike.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold Cream

Hidratim & zbutje për lëkurë shumë të thatë të lokalizuar 40 ml
L1,400.00 L1,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold cream baume levres

Balsam ushqyes për buzë të thata dhe të dëmtuara 10 ml
L1,250.00 L1,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold Cream Mains Concentree 50ml

Cold cream për duart 50ml. Krem për duart, për lëkura të thata dhe shumë të thata.
L1,100.00 L880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold Cream Stick Levres nourishing

Stik kremoz ushqyes për buzë të thata 4g
L1,100.00 L880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Dore SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli SPF 50+ 10 g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Sable SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Përzgjidhni mundësi

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L3,150.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15 – Soleil

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
L1,600.00L2,560.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
L4,000.00 L3,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

AVENE Creme SPF 30 50ml

Krem mbrojtës nga dielli me spf 30 50ml. Krem mbrojtës nga dielli për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme SPF 50 50 ml

Krem mbrojtës nga dielli me spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli me mbrojtje shumë të lartë, për lëkura normale e të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Teinte SPF 50+

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 50 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene D- Pigment Riche 30 ml

D,pigment Riche, Krem kundër njollave 30ml. Krem për trajtimin e njollave të errëta për fytyra të thata dhe shumë të thata.
L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Demaquillant Yeux

Locion pastrues për zonën rreth syve 125ml Qumësht pastrues dhe heqës i make,up,it për zonën rreth syve.
L1,850.00 L1,480.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Eau Thermale Spray

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues
L520.00L1,320.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Emulsion SPF 20

Emulsion për mbrojtje ndaj rrezatimit diellor për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50ml
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për fytyrën, për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Fluide Matifiant Fraicheur Les Essentiels 50ml

Locion hidratues 50ml. Hidratues për lëkura të ndjeshme normale mikse.
L2,550.00 L2,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-23%

Avene fluide mineral teinte spf50 40ml

Emulsion me ngjyrë, mbrojtës nga dielli me filtra mineralë spf50 40ml. Fluid mineral me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf50 .
L2,900.00 L2,240.00 -22%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene fluide minerale SPF 50+

Emulsion mbrojtës nga dielli me filtra minerale SPF 50+ 40ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Gelee Gommante Douceur

Scrub pastrues 50ml Skrub për të gjitha tipet e lëkurave.
L2,550.00 L2,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene huile solaire SPF 30

Vaj trupi mbrojtës nga dielli spf30 200ml. Vaj mbrojtës për lëkura të ndjeshme të thata.
L3,400.00 L2,720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
L4,400.00 L3,080.00 -30%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro