info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Të tjerë.

Showing all 17 results

Plasmon Djathë për bebe

Djathë i shkrirë dhe mozarela për foshnje mbi 4 muaj 2 kavanoza x 80 g
455.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona për bebe

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon I Paff për bebe

Patatina me shije thjerrëzash dhe patatesh për bebe mbi 12 muajsh 15 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon I Paff për bebe

Patatina me shije bizeleje dhe misri për bebe mbi 12 muajsh 15 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Forellini

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 320 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona të vogla si rërë

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 320 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona për bebe mbi 6 muajsh 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Vaj ulliri

Vaj ulliri Plasmon, për një vakt ushqimor të shëndetshëm dhe të shijshëm 250 ml
800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Vaj Kolëze Bio

Vaj organik kolëze për përgatitjen e vakteve të vogëlushëve nga 6 muaj 250 ml
580.00 L 551.00 L -5%
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Pennette

Makarona për fëmijë mbi 10 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Gemmine

Makarona për fëmijë mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë “tubi”

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona Plasmon në formë ylli për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Oriz

Oriz Plasmon për foshnje mbi 4 muajsh Kuti x 340 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Puntine

Makarona në formë pike Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë unaze

Makarona Plasmon në formë unaze të përshtatshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Extra Virgin Olive Oil

Vaj ulliri bio 250 ml
1,500.00 L 1,425.00 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare