info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 8 results

Ofertë!
-5%

ACM Medisun Cream SPF50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, për çdo lloj lëkure 40 ml
2,000.00 L 1,900.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Novophane Anti-hair Loss Lotion

Locion kundër rënies së flokëve, i përshtatshëm për femra dhe meshkuj. 100 ml
1,870.00 L 1,776.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Novophane DS Shampoo

Shampo kundër zbokthit të thatë ose të yndyrshëm. 125 ml
1,870.00 L 1,776.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Novophane K Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit persistent. 125 ml
1,870.00 L 1,776.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Novophane Sebo-Regulating Shampoo

Shampo me efekt rregullues të sebumit, formuluar për flokë të yndyrshëm. 200 ml
1,560.00 L 1,482.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Vitix Gel

Xhel i cili vepron në zonat e depigmentuara të prekura nga vitiligo. Për trupin dhe fytyrën. 50 ml
4,680.00 L 4,446.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Vitix Food Supplement

Suplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Paketim me 30 tableta.
3,590.00 L 3,410.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Novophane Energizing Shampoo

Shampo me efekt forcues dhe trajtues kundër rënies së flokut. 200 ml
1,870.00 L 1,776.50 L -5%
Shtoje në shportë