info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Holle

Showing 1–20 of 59 results

Ofertë!
-5%

Holle Baby Water

Ujë mineral natyral për bebe & fëmijë 500 ml
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Carrot Cat

Pure me karrota, mango, banane dhe dardhë për fëmijë mbi 6 muaj 100 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Red Bee Pouch Apple with Strawberries 8m+ Demeter

Pure me mollë dhe luleshtrydhe për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Panda Peach Pouch Peach, Apricot, Banana with Spelt 8m+ Demeter

Pure me dardhë, kajsi, banane dhe grurë për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Veggie Bunny Pouch, Carrot & Sweet Potato with Peas 6m+ Demeter

Pure me karrota, patate të ëmbël dhe bizele për fëmijë mbi 6 muaj 100 g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with Spinach 6m+ Demeter

Pure me mollë, dardhë dhe finok për fëmijë mbi 6 muaj. 100 g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet

Patatina me mel për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet Mango

Patatina me mel dhe mango për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
260.00 L 247.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Birchermuesli with Fruits Demeter

Pure me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 8 muaj. 220 g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Milk Cereal with Millet

Drithëra me qumësht dhe me mel për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
750.00 L 712.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Millet Porridge

Drithëra me mel, për fëmijë mbi 6 muajsh. 250g.
750.00 L 712.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Patatoes, Peas and Zucchini 6m+ Demeter

Pure me patate, bizele dhe kungulleshka, për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Pear Pony Pouch Pear, Peach and Raspberries with Spelt 8m+ Demeter

Pure me dardhë, pjeshkë, mjedër dhe grurë, për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Banana Lama

Pure me mollë, banane, mango dhe kajsi, për fëmijë mbi 6 muaj. 100g .
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Berry Puppy Pouch Apple and Peach with Fruits of the Forest 8m+ Demeter

Pure me mollë, pjeshkë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 100g .
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Oats Porridge 6m+ Demeter

Drithëra me tërshërë për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
750.00 L 712.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Chicken 4m+ Demeter

Pure me pulë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
350.00 L 332.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Spaghetti Bolognese 8m+ Demeter

Pure me makarona për fëmijë mbi 10 muaj. 220g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Mixed Vegetables with Rice 8m+ Demeter

Pure me perime dhe oriz për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Baby Spoon 4m+

Lugë Holle për fëmijë mbi 4 muaj.
450.00 L 427.50 L -5%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping