info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Ushqyerja me gji

Showing all 19 results

Frezyderm Nipple Care Cream Gel

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 40 ml
1,740.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri elektrike

Pompë gjiri elektrike me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
20,000.00 L 18,000.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Silikon gjiri

Silikon për mbrojtjen e kokave të gjirit gjatë ushqyerjes me gji Paketim x 2 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

NUK qese për ruajtjen e qumështit të gjirit

Qese sterile për ruajtjen e qumështit të gjirit Paketim x 25 qese
1,870.00 L 1,683.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Enë për ruajtjen e qumështit të gjirit

Enë multi-funksionale që mundëson ruajtjen, ngrohjen, ftohjen dhe konsumimin e qumështit të gjirit Paketim x 2 copë
1,050.00 L 945.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri manuale Jolie

Pompë manuale për gjirin
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Kompresa me xhel për terapinë në të ngrohtë ose në të ftohtë

NUK Kompresa me xhel për t'u përdorur nga nëna gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji Paketim x 2 copë
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Koka silikoni

Koka gjiri prej silikoni me formë trekëndore Paketim x 2 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

NUK Kopeta gjiri Ultra Dry Comfort

Kopeta gjiri NUK 60 kopeta
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Kopeta gjiri Ultra Dry

Kopeta gjiri NUK 30 kopeta
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë

NUK Guaske silikoni

Guaske silikoni për mbledhjen e qumështit të gjirit Paketim x 2 copë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
1,360.08 L1,420.08 L
Përzgjidhni mundësi

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit. Paketim me 3 copë.
450.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit. Paketim me 2 copë.
494.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Washable breast pads

Dr. Brown’s kopeta gjiri që mund të lahen. Paketim me 4 copë.
1,677.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Baby care kit

Dr. Brown’s set i përkujdesjes për fëmijë
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Nipple shields

Dr. Brown’s mbrojtëse gjiri silikon (2 copë)
1,417.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Elancyl Serum Fermete Bust

Serum rimodelues i bustit 50 ml
3,250.00 L 1,950.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vital Materna PLUS

Suplement me vitamina dhe minerale për femrat përgjatë mëmësisë, që nga konceptimi e deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji 30 kapsula
2,210.10 L 1,989.09 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso