info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Ushqyerja me gji

Showing 1–20 of 53 results

Nuvita Breast pads ultr dry (1202)

Kopeta gjiri për përdorim gjatë gjidhënies, ditën dhe natën
860.00 L1,090.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Thermal gel breast pads X 2 (1256)

Kompresa gjiri me xhel për përdorim në të ngrohtë dhe të ftohtë
1,790.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Breast Milk Adapter

Gotë adaptuese për qesen e qumështit të gjirit
650.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Nursing Butter

Gjalpë hidratues dhe ushqyes për kokat e gjoksit 30 g
905.00 L
Shtoje në shportë

NoyNoy Frisomum DualCare

Qumësht pluhur me vlera ushqyese të larta, për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji 400 g
1,769.00 L
Shtoje në shportë

Abena Nipple Balm

Balsam për trajtimin dhe rigjenerimin e kokave të gjirit Tub x 50 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Pediamilk Bustine

Suplement ushqimor për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 16 bustina
2,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Happy Mama Allaintment Infusion Bio

Suplement ushqimor për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 20 bustina
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë

Galactogil Supports Breastfeeding

Suplement ushqimor që mbështet proçesin e gjidhënies Kuti x 24 bustina
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent 2in1 Thermo Pads Kopeta termike

Kopeta gjiri termike Kuti x 2 copë
2,870.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Ultra Comfort Breast Pads Kopeta gjiri

Kopeta gjiri për nënat që ushqejnë me gji
1,615.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent Nipple Shield Koka silikoni për gjirin

Koka silikoni për gjirin, për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 2 copë
1,480.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent Breast Shells Guaska silikoni

Guaska silikoni që ndihmojnë në mbledhjen e qumështit të gjoksit Kuti x 6 guaska
2,480.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Feeding On the Go Cantë termike

Çantë termike neopreni Philips Avent
6,020.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Breast Wipes

Letra të lagura për pastrimin e gjirit para dhe pas gjidhënies. Paketim 72 copë
675.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Electric Breast Pump 2 Phases

Pompë gjiri elektrike me dy faza
24,640.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Baume Allaitement

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 30 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Chicco Fast Flow Breast Pump

Pompë gjiri manuale
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Nipple Cream

Krem hidratues për gjirin. 30 ml
880.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Nipple Shields M/L

Koka silikoni për gjirin M/L. 2 copë
1,040.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare