[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Pharmaceris

Showing 1–20 of 58 results

Ofertë!
-30%

Pharmaceris S Sun Protect Moisturizing & Protective Body Lotion SPF 50+

Locion për trupin me faktor mbrojtës. 150 ml
2,690.00 L 1,883.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Pharmaceris S Sun Protect Protective Dry Oil SPF 50+

Vaj i thatë për trupin me faktor mbrojtës. 200 ml
3,490.00 L 2,443.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Pharmaceris S Sun Body Protect SPF 30

Emulsion për trupin me SPF 30 150 ml
2,680.00 L 1,876.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris V Viti-Melo Repigmentation Night Cream

Krem trajtues për natën, ii cili rikthen pigmentin në zonat e prekura nga vitiligo. 40 ml
4,650.00 L 3,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H Specialist Anti-Dandruff Shampoo For Oily Scalp

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm, dermatitit seborroik ose psoriasis. 250 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H Specialist Anti-Dandruff Shampoo For Sensitive Scalp

Shampo për skalp të ndjeshëm me simptoma të zbokthit të thatë, kruajtje dhe skuqje. 250 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H Intensive Hair Growth Stimulating Treatment

Trajtim intensiv i cili stimulon rritjen e flokëve. 125 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris P Psoritar Intense Multifunctional Cream

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike. 50 ml
2,620.00 L 2,096.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Pharmaceris F Protective-Corrective Fluid Foundation SPF 50

Fondotintë fluide me veti mbrojtëse dhe korrigjuese, për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
2,730.00 L3,112.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Pharmaceris F Mattifying Fluid Foundation Pore Refining SPF 30

Fondotintë fluide me efekt mat për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, me tendencë akneike. 30 ml
3,190.00 L 2,233.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Pharmaceris F Mild Fluid Foundation SPF 20

Fondotintë fluide, e përshtatshmë për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
3,190.00 L 2,233.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Stimopurin Specialist Hair Growth Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 250 ml
2,090.00 L 1,672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Foam Face & Eyes Cleansing

Shkumë pastruese për lëkurë të hiperpigmentuar. 150 ml
2,496.00 L 1,996.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Physiological Moisturizing Foam Shampoo

Shkumë hidratuese për larjen e përditshme të kokës që nga dita e parë e jetës. Për lëkurë të thatë dhe atopike. 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,650.00 L 2,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Pharmaceris W Triple Action Whitening Day Cream

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit, formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë. 30 ml
3,860.00 L 2,702.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Normalizing Face Toner

Tonik me efekt purifikues dhe përmirësues të teksturës, formuluar për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
1,891.00 L 1,512.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Clear Toner

Tonik pastrues me efekt zbardhues për lëkurë të hiperpigmentuar. 200 ml
2,181.00 L 1,744.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Intensive Whitening Night Cream

Krem nate intensiv për lëkurë të hiperpigmentuar. 30 ml
3,471.00 L 2,776.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Anti-Dark Circles Corrective Eye Cream

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë