info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pharmaceris

Showing 1–20 of 57 results

Ofertë!
-20%

Pharmaceris S Sun Protect Moisturizing & Protective Body Lotion SPF 50+

Locion për trupin me faktor mbrojtës. 150 ml
2,690.00 L 2,152.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris S Sun Protect Protective Dry Oil SPF 50+

Vaj i thatë për trupin me faktor mbrojtës. 200 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris S Sun Body Protect SPF 30

Emulsion për trupin me SPF 30 150 ml
2,680.00 L 2,144.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris V Viti-Melo Repigmentation Night Cream

Krem trajtues për natën, ii cili rikthen pigmentin në zonat e prekura nga vitiligo. 40 ml
4,650.00 L 3,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H Specialist Anti-Dandruff Shampoo For Oily Scalp

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm, dermatitit seborroik ose psoriasis. 250 ml
1,990.00 L 1,592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H Specialist Anti-Dandruff Shampoo For Sensitive Scalp

Shampo për skalp të ndjeshëm me simptoma të zbokthit të thatë, kruajtje dhe skuqje. 250 ml
1,990.00 L 1,592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris P Psoritar Intense Multifunctional Cream

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike. 50 ml
2,620.00 L 2,096.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Protective-Corrective Fluid Foundation SPF 50

Fondotintë fluide me veti mbrojtëse dhe korrigjuese, për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Mattifying Fluid Foundation Pore Refining SPF 25

Fondotintë fluide me efekt mat për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, me tendencë akneike. 30 ml
2,312.00 L2,392.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Mild Fluid Foundation SPF 20

Fondotintë fluide, e përshtatshmë për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
2,790.00 L 2,232.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Stimopurin Specialist Hair Growth Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 250 ml
2,090.00 L 1,672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Foam Face & Eyes Cleansing

Shkumë pastruese për lëkurë të hiperpigmentuar. 150 ml
2,289.00 L 1,831.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Physiological Moisturizing Foam Shampoo

Shkumë hidratuese për larjen e përditshme të kokës që nga dita e parë e jetës. Për lëkurë të thatë dhe atopike. 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Triple Action Whitening Day Cream

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit, formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë. 30 ml
3,471.00 L 2,776.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Normalizing Face Toner

Tonik me efekt purifikues dhe përmirësues të teksturës, formuluar për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
1,891.00 L 1,512.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Clear Toner

Tonik pastrues me efekt zbardhues për lëkurë të hiperpigmentuar. 200 ml
2,181.00 L 1,744.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Intensive Whitening Night Cream

Krem nate intensiv për lëkurë të hiperpigmentuar. 30 ml
3,471.00 L 2,776.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Anti-Dark Circles Corrective Eye Cream

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Stimupeel Trichology Cleansing Peeling

Peeling për skalpin, i cili trajton problemet me zbokthin dhe rënien e flokëve. 125 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare