info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Qumësht mbi 12 muaj

Showing all 15 results

Plasmon Nutrimune Latte di Crescita 3

Qumësht i lëngshëm për fëmijë nga 1 deri në 2 vjeç 2 x 500 ml
455.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Nutrimune Latte di Crescita Biscotto 3

Qumësht i lëngshëm me shije biskote për fëmijë mbi 1 vjeç 2 x 500 ml
468.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Goat Toddler Milk 3

Qumësht dhie për foshnje mbi 12 muaj 800 g
5,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Goat Milk 4

Qumësht dhie për foshnje mbi 12 muajsh 400 g
2,600.00 L 2,470.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Growing-up Milk 4

Qumësht lope për foshnje mbi 12 muajsh 600 g
2,150.00 L 2,042.50 L -5%
Shtoje në shportë

Humana Qumësht formulë për foshnje mbi 12 muajsh

Qumësht formulë për foshnje mbi 12 muajsh 650 g
2,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus Optimum Preparado Lacteo desde el 1 ano

Qumësht formulë për fëmijë 1 deri në 3 vjeç 800 g
2,500.00 L 2,375.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blenuten ColaCao

Qumësht formulë me shije çokollate për fëmijë mbi 1 vjeç
2,550.00 L 2,422.50 L -5%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Ordesa Blenuten Neutro a partir de 1 anno

Qumësht formulë për fëmijë mbi 1 vjeç 400 g
2,100.00 L 1,995.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk 1-3 years

Qumësht formulë për fëmijë nga 1-3 vjeç 750 g
3,253.00 L 2,927.70 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Kindermilch 1+

Qumësht formulë që rrit mbrojtjen imunitare. i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 600 g
2,290.00 L 2,061.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Junior 3 milk

Qumësht formulë për bebe mbi 12 muajsh 500 g
1,440.00 L 1,368.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Infant Goat Milk Follow On Formula 3

Qumësht dhie për fëmijë mbi 1 vjeç. 400g .
2,600.00 L 2,470.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Growing Up Milk 3 Demeter

Qumësht lope për fëmijë mbi 1 vjeç. 600g .
2,150.00 L 2,042.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 3 Growing Up Milk

Qumësht formulë për fëmijë 1 - 2 vjeç.
1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare