info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Sipas Veprimit

Suplemente të kategorizuara sipas veprimit . Bli online në FarmaOn suplementet dhe vitaminat. Përfito nga ofertat. Dërgesë e shpejtë. Pagesë e sigurtë.

Showing 1–20 of 638 results

NoyNoy Frisomum DualCare

Qumësht pluhur me vlera ushqyese të larta, për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji 400 g
1,769.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anacaps Réactiv

Suplement ushqimor për trajtimin e gjendjeve akute të dob%simit të flokëve dhe thonjve. 30 kapsula
4,099.80 L 3,279.84 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Amantar

Suplement ushqimor që mbështet proçesin e gjidhënies Kuti x 20 kapsula
2,821.00 L 2,538.90 L -10%
Shtoje në shportë

Acty Patch Rilassanti

Ngjitëse me efekt relaksues Kuti x 10 ngjitëse
490.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Energizzanti

Ngjitëse me veprim energjizant Kuti x 10 ngjitëse
500.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Per L’insonnia

Ngjitëse për personat që kanë probleme me gjumin Kuti x 10 ngjitëse
490.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Per la Nausea

Ngjitëse efikase kundër të përzjerave gjatë udhëtimeve Kuti x 10 ngjitëse
500.00 L
Shtoje në shportë

Pediamilk Bustine

Suplement ushqimor për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 16 bustina
1,950.08 L
Shtoje në shportë

Physalis Happy Mama Allaintment Infusion Bio

Suplement ushqimor për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 20 bustina
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Galactogil Supports Breastfeeding

Suplement ushqimor që mbështet proçesin e gjidhënies Kuti x 24 bustina
1,599.84 L
Shtoje në shportë

Vitalmed Flufix Soluzione Orale Spray

Spraj me propolis, për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes Flakon x 30 ml
990.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Lichensed Gola Spray

Spraj për fytin me likene (myshqe) Flakon x 30 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Oral Spray

Spraj për fytin me mjaltë Manuka Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Golapiol C Pastilles

Karamele për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Kuti x 24 karamele
450.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Kids Oral Spray

Spraj për fytin për fëmijë, me mjaltë Manuka dhe probiotikë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Spray Forte Gola

Spraj për fytin me ekstrakte bimësh dhe shije portokalli Flakon x 30 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Golamir 2ACT

Karamele që qetësojnë dhimbjen dhe pakësojnë irritimet e fytit Kuti x 20 karamele
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Golamir 2ACT Spray Gola Non Alcolico

Spraj analkoolik për fytin Flakon x 30 ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Syrio Propol SY Spray

Spraj me propolis për fytin Flakon x 20 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Gel Forte

Suplement ushqimor që qetëson irritimet e fytit Kuti x 14 bustina
1,299.90 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping