[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Sipas Veprimit

Suplemente të kategorizuara sipas veprimit . Bli online në FarmaOn suplementet dhe vitaminat. Përfito nga ofertat. Dërgesë e shpejtë. Pagesë e sigurtë.

Showing 1–20 of 752 results

Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Adulti Soluzione

Shurup bimor për qetësimin e kollës 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-39%

IVYBEARS Restful Sleep

Suplement ushqimor për një gjumë të rehatshëm Paketim x 60 arushë të përtypshëm
2,790.00 L 1,690.00 L -39%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-39%

IVYBEARS WOMEN’S HAIR

Suplement ushqimor për flokë të shëndetshëm që nuk bien Kuti x 60 arushë të përtypshëm
2,790.00 L 1,690.00 L -39%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

NOW Vitamin D3 50000 UI

Suplement me vitaminë D të përqendruar 50 kapsula
2,430.00 L 2,065.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Liverel

Kombinim i balancuar lëndësh të nevojshme për mirëfunksionimin e mëlçisë 60 tableta
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë

Healthy Life Fenaxon

Për një shëndet më të mirë të sistemit nervor periferik. Me kurkumin në përmbajtje 30 kapsula
2,060.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life b-Protekt

Kombinim me probiotikë dhe prebiotikë një florë të shëndetshme të zorrëve 20 kapsula vegjetariane
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Bucconox

Formulim ekstraktesh bimore kundër cistitit. Përbërësit natyralë në formulë kontribuojnë në pastrimin e traktit urinar nga bakteret dhe përmirësojnë funksionin e veshkave. 10 kapsula
1,480.00 L
Shtoje në shportë

ACM Vitix Food Supplement

Suplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Paketim me 30 tableta.
3,590.00 L
Shtoje në shportë

ACM Novophane Food Supplement

Suplement ushqimor për flokët dhe thonjtë. Paketim me 60 kapsula.
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Himalaya Bresol Sirup

Shurup me veprim çrregullimet e rrugëve tё frymёmarrjes, me efekt mukolitik dhe qetёsues i kollёs. 100 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

VitalMed Nootropic Memory and Brain Power

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe performancën mendore Kuti x 30 tableta
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Tri-3D Omega

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 90 kapsula
2,910.00 L 2,473.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Dopa Mucuna

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor 90 kapsula
2,460.00 L 2,091.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Tri-Chromium 500 mcg

Suplement ushqimor me krom, me efekt pozitiv në metabolizmin e glukozës Kuti x 90 kapsula
1,520.00 L 1,292.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Chaste Berry Vitex Expert 300 mg

Suplement ushqimor me ekstrakte nga bima e dredhëzës për rastet e çrregullimeve hormonale te femrat 90 kapsula
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now EVE

Suplement ushqimor për femra Kuti x 90 kapsula
3,850.00 L 3,272.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Zinc Glycinate 30 mg

Suplement ushqimor me glicinat zinku Kuti x 120 kapsula
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glucosamine Chondroitin with MSM

Suplement ushqimor për kocka dhe artikulacione të shëndetshëm Kuti x 90 kapsula
3,580.00 L 3,043.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Chromium Picolinate 200 mcg

Krom, për metabolizimin normal të glukozës në gjak 100 kapsula
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë