info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Showing 1–20 of 24 results

Bosnalijek Pilfud Solution 20mg/ml

Spraj për përdorim lokal, që parandalon rënien e flokëve te femrat dhe meshkujt 60 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion minoxidil 2% Për skalp të ndjeshëm

Solucion me minoxidil për individë me skalp të ndjeshëm 60 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Minoxidil 5% Për skalp të ndjeshëm

Solucion me minoxidil për individë me skalp të ndjeshëm 60 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Minoxidil Shkumë 2%

Shkumë për trajtimin lokal të alopecisë 100 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Minoxidil Shkumë 5%

Shkumë për trajtimin lokal të alopecisë 100 ml
2,520.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Minoxidil 2%

Solucion lokal për trajtimin e alopecisë 60 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Minoxidil 5%

Solucion lokal për trajtimin e alopecisë 60 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Alkool Borik 2.5%

Tretësirë me pika në vesh 10 ml
347.00 L
Shtoje në shportë

Otipax pika për vesh

Pika për vesh anti-inflamatore dhe analgjezike 16 g
470.00 L
Shtoje në shportë

Aloxidil Solucion kutan 20 mg/ ml (minoksidil)

Trajtim simptomatik lokal i alopecisë androgjenike Flakon x 60 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Ezinelle 1.5 mg (levonorgestrel)

Kontraceptiv emergjence Kuti x 1 tabletë
431.00 L
Shtoje në shportë

Pikovit shurup 1+

Shurup me vitamina për fëmijë mbi 1 vjeç 150 ml
360.00 L
Shtoje në shportë

Vitaminë B6 25 mg

Vitaminë B6, vitaminë e grupit B e tretshme në ujë Kuti x 60 tableta
201.00 L
Shtoje në shportë

Magne B6 (magnez, vitaminë B6)

Medikament OTC që kombinon vitaminën B6 me magnezin Kuti x 50 tableta
1,053.00 L
Shtoje në shportë

Ideos tableta të përtypshme

Medikament që siguron sasinë e duhur të kalçiumit dhe vitaminës D3 pë të cilën trupi juaj ka nevojë Kuti x 30 tableta të përtypshme
799.00 L
Shtoje në shportë
Abufene FarmaOn.al

Abufene 400 mg

Medikament OTC që përdoret nga femrat që kanë afshe si pasojë e menopauzës Kuti x 30 tableta
599.00 L
Shtoje në shportë

Norlevo 1.5 mg tabletë (levonorgestrel)

Kontraceptiv emergjence, për përdorim oral Kuti x 1 tabletë
540.00 L
Shtoje në shportë

Tears Naturale

Solucion viskoz që vepron si lot artificial 15 ml
245.00 L
Shtoje në shportë

Folidex 400 mcg (acid folik)

Tableta që përmbajnë acid folik në dozën 400 mcg Kuti x 28 tableta
434.00 L
Shtoje në shportë

Natecal D3 (calcium, vitamin D3)

Tableta të përtypshme me kalçium dhe vitaminë D3 Kuti x 60 tableta të përtypshme
821.00 L
Shtoje në shportë