info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Cetaphil

Showing all 7 results

Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Spot Control Mat Moisturizes SPF 30

Locion hidratues për fytyrën me faktor të lartë mbrojtës. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 120 ml
2,940.00 L 2,058.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Cleansing Lotion

Locion pastrues për fytyrën dhe trupin, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. 460 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Body Cream

Krem hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të irrituar. 100 g
1,900.00 L 1,330.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil 24h Intensive Moisturizing Cream

Locion hidratues 24h për fytyrën dhe trupin. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë. 220 ml
2,320.00 L 1,624.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Moisturizer

Locion zbutës dhe hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Wash

Krem larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Facial Cleanser

Pastrues fytyre, i përshtatshëm për lëkurë normale në të yndyrshme. 236 ml
1,520.00 L 1,064.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare