info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 14 results

Ofertë!
-35%

Cetaphil Moisturizing Cream Dry to Very Dry Sensitive Skin Face and Body

Krem hidratues për fytyrën dhe trupin 100 g
1,900.00 L 1,235.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Oil Control Foam Wash

Shkumë larëse, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 236 ml
2,700.00 L 1,755.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Moisturizing Night Cream Normal to Very Dry Skin

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 48 ml
3,030.00 L 1,969.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Redness Control Moisturizing Night Cream

Krem hidratues nate, për lëkurë kuperoze 50 ml
3,500.00 L 2,275.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Redness Control Daily Facial Moisturizer Tinted Cream SPF30

Krem mbulues, hidratues me SPF30 për lëkurë kuperoze 50 ml
3,710.00 L 2,411.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Redness Control Foam Wash

Shkumë larëse për lëkurë të ndjeshme me tendencë kuperoze 236 ml
2,400.00 L 1,560.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Daily Facial Moisturizing

Hidratues me teksturë të lehtë për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 88 ml
3,000.00 L 1,950.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Spot Control Mat Moisturizes SPF 30

Locion hidratues për fytyrën me faktor të lartë mbrojtës. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 120 ml
2,940.00 L 1,911.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Cleansing Lotion

Locion pastrues për fytyrën dhe trupin, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. 460 ml
3,000.00 L 1,950.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Body Cream

Krem hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të irrituar. 100 g
1,900.00 L 1,235.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil 24h Intensive Moisturizing Cream

Locion hidratues 24h për fytyrën dhe trupin. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë. 220 ml
2,320.00 L 1,508.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Moisturizer

Locion zbutës dhe hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,400.00 L 1,560.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Wash

Krem larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,500.00 L 1,625.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Cetaphil Facial Cleanser

Pastrues fytyre, i përshtatshëm për lëkurë mikse në të yndyrshme. 236 ml
2,000.00 L 1,300.00 L -35%
Shtoje në shportë