info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Topicrem

Showing all 12 results

Ofertë!
-30%

Topicrem Hydra + Masque Hydratant Eclat

Maskë hidratuese me veti shkëlqyese për fytyrën 50 ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem AC Masque Purifiant

Maskë pastruese për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem UR-10 Crème Pieds

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët me 10 % ure 75 ml
1,600.00 L 1,120.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Hydra + Soin Eclat Contour des Yeux

Krem hidratues dhe qetësues për zonën rreth syve 15 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar 30 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Calm + Crème Apaisante Protetrice

Krem mbrojtës nga dielli për lëkurën e ndjeshme dhe intolerante 40 ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Gelee Hydratante Eclat

Xhel hidratues për lëkurën e dehidratuar dhe të ndjeshme 40 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Baume Emollient visage et corps

Balsam zbutës dhe ushqyes për fytyrën dhe trupin 200 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Crème Riche

Krem ushqyes për lëkurë të thatë 40 ml
2,106.00 L 1,474.20 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem UR-10 Crème Lissante Anti-Rugosites

Krem ushqyes dhe riparues për lëkurë shumë të thatë me 10 % ure
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Topicrem Ultra- Hydratant Lait Corps

1,280.00 L2,240.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Topicrem AC Mon Rituel Peau Nette

Set përkujdesjeje për lëkurën akneike 40 ml + 75 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare