[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Topicrem

TOPICREM është markë franceze që ka zhvilluar një qasje unike për kujdesin e lëkurës, e cila kombinon efikasitetin dermatologjik me kënaqësinë e aplikimit. TOPICREM ofron zgjidhje për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme, pavarësisht nga shqetësimi, mosha, ngjyra apo mënyra e jetesës.

Showing all 15 results

Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Masque Hydratant Eclat

Maskë hidratuese me veti shkëlqyese për fytyrën 50 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem UR-10 Crème Pieds

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët me 10 % ure 75 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Soin Eclat Contour des Yeux

Krem hidratues dhe qetësues për zonën rreth syve 15 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar 30 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-17%

Topicrem Calm + Crème Apaisante Protetrice

Krem mbrojtës nga dielli për lëkurën e ndjeshme dhe intolerante 40 ml
2,700.00 L 2,240.00 L -17%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Gelee Hydratante Eclat

Xhel hidratues për lëkurën e dehidratuar dhe të ndjeshme 40 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Baume Emollient visage et corps

Balsam zbutës dhe ushqyes për fytyrën dhe trupin 200 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Crème Riche

Krem ushqyes për lëkurë të thatë 40 ml
2,106.00 L 1,684.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem UR-10 Crème Lissante Anti-Rugosites

Krem ushqyes dhe riparues për lëkurë shumë të thatë me 10 % ure
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Topicrem Ultra- Hydratant Lait Corps

1,280.00 L2,240.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Topicrem DA Gel Nettoyant Surgras

Xhel i butë pastrues për lëkurë me dermatit atopik 500 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Topicrem AC Mon Rituel Peau Nette

Set përkujdesjeje për lëkurën akneike 40 ml + 75 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

TOPICREM KARITE GENTLE FORTIFYING SHAMPOO

Shampo pastruese për flokë kaçurrelë për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç 200 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

TOPICREM KARITE INTENSE FORTIFYING MASK

Maskë ushqyese për flokë kaçurrelë për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

TOPICREM KARITE NOURISHING FORTIFYING CREAM

Krem pa shpëlarje hidratues dhe modelues për flokë kaçurrelë për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë