[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Alga-Spirulina, Klorela

Showing all 10 results

Ofertë!
-15%

Now Kelp 150 mcg

Suplement ushqimor me kelp, një algë kafe 200 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Chlorella + Spirulina

Suplement ushqimor me algat spirulinë dhe klorela Kuti x 200 tableta
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Spirulina 100% Pure

Suplement ushqimor me algën spirulinë Kuti x 200 tableta
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Arberia Chlorella Vulgaris

Suplement ushqimor i algës Klorela në formë pluhuri Paketim x 50 g
500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Spirulina Powder Pure

Suplement ushqimor në formë pluhuri të pastër i Spirulinës
2,160.00 L 1,836.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Now Chlorella 1000 mg

Klorela, një mikroalgë e gjelbër njëqelizore Kuti x 60 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Spirulina 500 mg

Suplement ushqimor me algën spirulina. 60 tableta
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë

Natures Aid Spirulina

Suplement ushqimor me algën spirulina Paketim x 90 capsules
1,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Spirulina

Suplement ushqimor me spirulinë, një algë me shumë përfitime në organizëm Paketim x 60 tableta
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Spirulina 500mg

Suplement me spirulinë, një mikroalgë me ngjyrë blu në jeshile Paketim x 100 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë