info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Nuvita Baby Grooming Kit

Set me produktet e nevojshme për përkujdesjen e përditshme për bebet tuaja
2,690.00 L
Përzgjidhni mundësi

GLOV Baby skin washing gloves

Set me doreza pastruese për lëkurën e bebeve, fëmijëve dhe të rriturve
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Natural Baby Brush

Furcë e butë për krehjen e flokëve.  
1,600.00 L 1,520.00 L -5%
Shtoje në shportë

Nuvita Baby Care Kit 0m+ (1146)

Set për higjenën dhe kujdesin për bebe nga 0 muaj I disponueshëm në 3 ngjyra
2,690.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita set për kujdesin e thonjve 0M+ (1138)

Set për higjenën dhe kujdesin e thonjve për bebe nga 0 muaj me ngjyrë blu
850.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita set për kujdesin e flokëve 0M+

Set me krehër dhe furçë për bebe nga 0 muaj
850.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Sponge Bath Glove 0 M+

Sfungjer me dorezë për larjen e bebit
820.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Extra-Absorbent Sponge 0 M+

Sfungjer ultra- absorbues për larjen e bebit
900.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cotton Buds

Pambuk për pastrimin e veshëve të bebeve. 60 copë
310.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cotton Buds

Pambuk për pastrimin e veshëve të bebeve. 88 copë
320.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Baby Nail Scissors

Gërshërë për prerjen e thonjve të bebeve
800.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Essentials Baby Nail Clippers

Prerëse thonjsh për bebe e sigurt dhe lehtë në përdorim
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Closer To Nature Baby Healthcare And Grooming Kit

Set për kujdesin dhe higjenën e bebit
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Essentials Brush And Comb Set

Set me furçë dhe krehër për skalpin delikat të bebeve.
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Essentials Baby Scissors 0M+

Gërshërë për bebe me majë të rrumbullakët, të sigurta për prerjen e thonjëve të bebeve.
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë

Philips Avent Baby Care Set Kit

Aksesore të nevojshëm për higjienën e bebes
5,244.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Prerëse thonjsh

Prerëse thonjsh e sigurt dhe praktike në përdorim
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Gërsherë për fëmijë

Gërshërë e sigurt për prerjen e thonjve të fëmijës
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Furçë dhe krehër

Set me furcë dhe krehër për bebe
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Termometer uji

Termometer i përshtatshëm për matjen e temperaturës së ujit, para dhe gjatë larjes së bebit
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë