info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Aksesorë për larjen e bebes

Showing all 16 results

Nuvita Baby Care Kit 0m+ (1146)

Set për higjenën dhe kujdesin për bebe nga 0 muaj I disponueshëm në 3 ngjyra
2,690.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita set për kujdesin e thonjve 0M+ (1138)

Set për higjenën dhe kujdesin e thonjve për bebe nga 0 muaj me ngjyrë blu
850.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita set për kujdesin e flokëve 0M+ (1137)

Set me krehër dhe furçë për bebe nga 0 muaj me ngjyrë jeshile
850.00 L
Shtoje në shportë

Reer Bath Book

Libër edukativ për foshnjet gjatë banjës
750.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cotton Buds

Pambuk për pastrimin e veshëve të bebeve. 88 copë
290.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Brush And Comb 0 M+

Furçë dhe krehër për bebe 0 m+
1,020.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Baby Nail Scissors

Gërshërë për prerjen e thonjve të bebeve
730.00 L740.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tommee Tippee Essentials Baby Nail Clippers

Prerëse thonjsh për bebe e sigurt dhe lehtë në përdorim
500.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Closer To Nature Baby Healthcare And Grooming Kit

Set për kujdesin dhe higjenën e bebit
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Essentials Brush And Comb Set

Set me furçë dhe krehër për skalpin delikat të bebeve.
450.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Essentials Baby Scissors 0M+

Gërshërë për bebe me majë të rrumbullakët, të sigurta për prerjen e thonjëve të bebeve.
450.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Baby Care Set Kit

Aksesore të nevojshëm për higjienën e bebes
4,600.00 L
Shtoje në shportë

NUK Prerëse thonjsh

Prerëse thonjsh e sigurt dhe praktike në përdorim
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Gërsherë për fëmijë

Gërshërë e sigurt për prerjen e thonjve të fëmijës
550.00 L
Shtoje në shportë

NUK Furçë dhe krehër

Set me furcë dhe krehër për bebe
700.00 L
Shtoje në shportë

NUK Termometer uji

Termometer i përshtatshëm për matjen e temperaturës së ujit, para dhe gjatë larjes së bebit
600.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare