info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 32 results

Catalysis Alzer Capsules

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor 30 kapsula
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Honor Neurocare

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe funksionet konjitive 30 kapsula
2,750.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Fenaxon

Për një shëndet më të mirë të sistemit nervor periferik. Me kurkumin në përmbajtje 30 kapsula
2,060.00 L
Shtoje në shportë

VitalMed Nootropic Memory and Brain Power

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe performancën mendore Kuti x 30 tableta
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Dopa Mucuna

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor 90 kapsula
2,460.00 L 2,091.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Ginkgo Biloba 120 mg

Suplement ushqimor me ginkgo biloba për përqendrimin & kujtesën 50 kapsula
1,470.00 L 1,249.50 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Rozmarine

Çaj me gjethet e bimës rozmarinë 50 g
120.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Energy Line Studio

Suplement ushqimor energjizant për adoleshentë mbi 14 vjeç dhe të rritur 12 flakonë
2,030.00 L 1,725.50 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis IQ Balance

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin Kuti x 30 tableta
3,600.00 L
Shtoje në shportë

Himalaya Mentat

Suplemet i formuluar me pёrbёrёs natyralё për rritjen e pёrqёndrimit dhe kujtesës. Efekti qetёsues ndihmon nё rastet e ankthit dhe pagjumёsisё. 50 x tableta.
1,820.00 L
Shtoje në shportë

MedEq Immitec Memobio Triple Action

Suplement ushqimor që përmirëson funksionet konjitive dhe funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
3,430.00 L
Shtoje në shportë

Advancis Smart Extra Strong

Suplement ushqimor që shton performancën mendore, vitalitetin dhe energjinë Kuti x 20 flakonë
3,665.00 L
Shtoje në shportë

PharmaVital NeuroVital Forte

Suplement ushqimor që synon të ruajë funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 30 tableta
2,860.00 L
Shtoje në shportë

Difass Cebrotile

Suplement ushqimor që ruan funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 20 tableta
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Pharma Line Brainil compresse

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe funksionet konjitive Kuti x 30 tableta
3,810.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Ginkgo Complex

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin Kuti x 30 kapsula
1,269.90 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid GinkoVital 5000mg

Formulim me përmbajtje gingko biloba që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin, duke nxitur qarkullimin normal të gjakut. Paketim me 30 kapsula
2,730.00 L 2,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Shedirpharma Neurobrain
-10%

Shedirpharma Nevobrain (Neurobrain) Flaconcini

Suplement ushqimor që shton përqëndrimin dhe përmirëson kujtesën Paketim x 10 flakone
2,630.00 L 2,367.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Cronervis

Suplement ushqimor që kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor Paketim x 30 tableta
1,960.00 L 1,764.00 L -10%
Shtoje në shportë