info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Përqendrim dhe memorje

Showing all 18 results

Ofertë!
-10%

Health Aid Methylcobalamin 1000mcg

Formulim me përmbajtje vitaminë B12 që ndihmon në mirëqënien e sistemit nervor dhe reduktimin e lodhjes. Paketim me 60 tableta sublinguale
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GinkoVital 5000mg

Formulim me përmbajtje gingko biloba që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin, duke nxitur qarkullimin normal të gjakut. Paketim me 30 kapsula
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Shedirpharma Neurobrain
-10%

Shedirpharma Nevobrain (Neurobrain) Flaconcini

Suplement ushqimor që shton përqëndrimin dhe përmirëson kujtesën Paketim x 10 flakone
2,630.00 L 2,367.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Memoryn

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien Paketim x 30 tableta
2,550.00 L 2,295.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Ginkgo Biloba

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin Paketim x 100 kapsula
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin B12 1000 mcg

Vitaminë B12 për mirë-funksionimin e sistemit nervor dhe mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 tableta
1,249.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Pharma Axonol

Suplement ushqimor që rrit performancën mendore dhe përqëndrimin Paketim x 30 kapsula tableta
2,860.00 L 2,431.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Brain Active

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien Paketim x 30 tableta + 30 kapsula
3,472.80 L 3,125.52 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Omega-3-6-9 1300 mg

Suplement ushqimor me acidet yndyrore omega-3, omega-6 & omega-9 Paketim x 60 kapsula
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy NeuroComplex-B

Suplement ushqimor që përmban vitaminat B1, B6 dhe B12 Paketim x 30 tableta
420.00 L 357.00 L -15%
Shtoje në shportë

Healthy Life Selenogin Food Supplement

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe forcon memorien Kuti x 30 tableta
1,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Ginseng Plus

Suplement ushqimor me Ginseng me veti energjizuese dhe tonike 30 kapsula natyrale
840.00 L 714.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi GinkgoMax

Suplement me Ginkgo Biloba me një efekt pozitiv në sistemin nervor 30 tableta
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.10 L 1,317.59 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Ginseng Plus Pocket Drink

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe nxit funksionet konjitive 16 bustina x 10 ml
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Neurozan Plus Brain Function

Integrator me vitamina, minerale, aminoacide dhe DHA, për performancë më të mirë mendore. Kuti x 56 tableta.
3,599.68 L 3,059.73 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Neurozan Mental Performance

Integrator që rrit performancën mendore. Kuti x 30 tableta.
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping