info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Multivitamina për të rritur

Showing 1–20 of 123 results

Ofertë!
-15%

Now Daily Vits

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale Kuti x 120 kapsula
3,160.00 L 2,686.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Multi Gels

Kombinim vitaminash dhe mineralesh për të rritur Kuti x 60 kapsula
2,980.00 L 2,533.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Daily Vits

Vitamina dhe minerale për të rritur 30 kapsula
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Multivit A-Z

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur Kuti x 45 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid AllerGForte

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, të cilat mbështesin sistemin imunitar për ata që përjetojnë ndjeshmëri sezonale.
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid SuperBerries Powder

Superushqim i përbërë nga 14 ingredientë me veti të lartë antioksiduese. 180 g
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Multi Minerals

Suplement ushqimor me kombinim mineralesh 30 tableta
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid A to Z Multivit

Suplement ushqimor me multivitamina dhe minerale. 30 tableta
1,625.00 L 1,300.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Tablets

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur Paketim x 30 tableta
1,161.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Oral Solution

Shurup me vitamina për të rritur dhe fëmijë mbi 1 vjeç 100 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Complete Omega 100% Wild Alaskan Salmon Oil

Suplement me omega-3 nga salmoni i egër I Alaskës Paketim x 90 kapsula
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Leaton Classic

Suplement ushqimor në formë shurupi për të rritur 500 ml
1,165.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Energia Oro

Suplement ushqimor që pakëson lodhjen, shton oreksin dhe energjinë e fëmijëve tuaj Paketim x 10 flakone
1,591.00 L 1,431.90 L -10%
Shtoje në shportë

Erbozeta Vitadep

Suplement ushqimor me vitamina për të rritur Paketim x 30 tableta
1,155.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Multi-Vitamins Adults

Suplement për të rriturit që përmban vitamina dhe minerale Paketim x 60 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Deviton D3 2000 UI

Vitaminë D3 në dozën 2000 UI për të rritur Paketim x 30 tableta
610.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Vitamix Hair, Skin and Nails

Suplement ushqimor për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 30 kapsula
2,820.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Irotec

Suplement ushqimor me hekur dhe acid folik, i përshtatshëm për gra shtatzëna Paketim x 30 tableta
1,300.00 L 1,104.92 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Vitamix Eye Care

Suplement ushqimor i nevojshëm për një shikim normal Paketim x 30 kapsula
2,820.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Deviton D3 4000 UI

Vitaminë D3 në dozën 4000 UI për të rritur Paketim x 30 tableta
720.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare