info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 109 results

Fortavit Tablets

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale 60 tableta
2,029.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Pressiomir

Suplement ushqimor që synon të mbajë në normë presionin e gjakut 30 tableta
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Easy Mom Pregnancy

Suplement ushqimor për periudhën para, gjatë dhe pas shtatzënisë 30 kapsula
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Honor Honorvit

Suplement ushqimor me vitamina, minerale dhe Ginseng 30 kapsula
2,040.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Favio Forte

Kombinim me vitamina dhe minerale, destinuar për personat me diabet. Me ekstrakt Gymnema që ul nivelin e sheqerit në gjak. 60 tableta
1,780.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Daily Vits

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale Kuti x 120 kapsula
3,160.00 L 2,528.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Daily Vits

Vitamina dhe minerale për të rritur 30 kapsula
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Physalis Multivit A-Z

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur Kuti x 45 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Healthy Mega

Formulim unik me 14 vitamina, 12 minerale, 4 enzima tretëse, 3 bioflavonoide dhe 7 mikronutrientë. 30 tableta
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Tablets

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur Paketim x 30 tableta
1,161.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Oral Solution

Shurup me vitamina për të rritur dhe fëmijë mbi 1 vjeç 100 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Centrum Men

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për meshkuj Paketim x 30 tableta
2,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Vitadep

Suplement ushqimor me vitamina për të rritur Paketim x 30 tableta
1,155.00 L 1,039.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Multi-Vitamins Adults

Suplement për të rriturit që përmban vitamina dhe minerale Paketim x 60 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Deviton D3 2000 UI

Vitaminë D3 në dozën 2000 UI për të rritur Paketim x 30 tableta
609.90 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Irotec

Suplement ushqimor me hekur dhe acid folik, i përshtatshëm për gra shtatzëna Paketim x 30 tableta
1,299.90 L 1,104.92 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Vitamix Eye Care

Suplement ushqimor i nevojshëm për një shikim normal Paketim x 30 kapsula
2,820.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vitamin C + Vitamin D3 + Zink

Suplement ushqimor për rritjen e imunitetit Paketim x 30 tableta
1,290.00 L 1,096.50 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Deviral

Suplement ushqimor që rrit imunitetin dhe mbron organizmin nga virozat stinale dhe gripi Paketim x 30 kapsula
1,830.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e rëndësishme për shëndetin tuaj Paketim x 50 tableta
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë