info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Qumësht formulë

Showing 1–20 of 55 results

Kendamil Organic First Milk 1

Qumësht formulë organik për bebe 0-6 muaj. 800 gr
4,260.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Organic Toddler Milk 3

Qumësht formulë organik për bebe 12-36 muaj 800 gr
4,260.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Toddler Milk 3

Qumësht formulë për bebe 12-36 muaj. 400 gr
1,740.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil First Infant Milk 1

Qumësht formulë për bebe 0-6 muaj.
1,740.00 L
Përzgjidhni mundësi

Kendamil Follow-on Milk 2

Qumësht formulë për bebe 6-12 muaj.
1,740.00 L3,360.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Organic 2 Bio

Qumësht formulë ORGANIK për fëmijë 6-12 muaj 800 g
3,110.00 L 2,799.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Organic 1 Bio

Qumësht formulë ORGANIK për fëmijë 0-6 muaj 800 g
3,110.00 L 2,799.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 2 Qumësht Formulë 6 m+

Qumësht formulë për fëmijë 6-12 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 1 Qumësht Formulë 0-6m

Qumësht formulë për fëmijë 0-6 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 3 Qumësht Formulë 10 m+

Qumësht formulë për fëmijë mbi 10 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Follow on milk ready to drink 2

Qumësht formulë i lëngshëm për bebe, i përshtatshëm nga 6-12 muaj 200 ml
290.00 L 261.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Premature Ready to feed

Qumësht i lëngshëm për bebet premature 70 ml
200.00 L 180.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Holle PRE Organic Goat Formula

Qumësht dhie pa maltodekstrinë 400 g
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Holle Bio Organic Family Whole Goat Milk Powder

Qumësht formulë dhie për të gjithë familjen 400 g
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Holle PRE Organic Formula

Qumësht lope pa maltodekstrinë 400 g
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus AR desde el 1 dia

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me refluksin 400 G
3,000.00 L 2,850.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus AE

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me konstipacionin 400 g
3,000.00 L 2,850.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus Optimum Preparado Lacteo desde el 1 ano

Qumësht formulë për fëmijë 1 deri në 3 vjeç 800 g
2,500.00 L 2,375.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Optimum Protech Leche de Continuacion 2

Qumësht formulë për fëmijë 6-12 muajsh 800 g
2,700.00 L 2,565.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus Confort desde el 1 dia

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me traktin tretës 800 g
3,800.00 L 3,610.00 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare