info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 12 results

Ofertë!
-30%

Skin Tech Happy Intim Lightening Cream

Krem që uniformizon tonin e lëkurës në zonën intime 50 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Revitalix Shampoo

Shampoo që trajton dhe parandalon rënien e flokëve 200 ml
3,950.00 L 2,765.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Atrofillin Global Anti-age Complex

Krem për përdorim të përditshëm me veti volumizuese, zbardhuese & anti-rrudhë 50 ml
5,700.00 L 3,990.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Purigel Fresh and oil free gel

Xhel pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Blending Bleaching Cream

Krem për parandalimin dhe trajtimin e njollave kafe në fytyrë 50 ml
4,900.00 L 3,430.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Actilift with DMAE

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. 50 ml
6,500.00 L 4,550.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech IPlase cream

Krem trajtues, i cili redukton stresin e lëkurës pas situatave si post peeling, lazer, ekspozimi në diell. 50 ml
5,500.00 L 3,850.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech DHEA-Phyto cream

Krem anti-rrudhë me efekt hidratues për moshat mbi 45 vjec. 50ml
5,200.00 L 3,640.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Melablock HSP SPF 50+

Krem dielli me SPF 50, ideal për pas trajtimeve si peeling/lazer. 50 ml
3,800.00 L 2,660.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Gentle Cleansing Foam

Shkumë pastruese me pH fiziologjik, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. 150 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Vitamin E Anti-oxydant

Krem hidratues dhe antioksidant për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 50 ml
4,000.00 L 2,800.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Purifying Cream

Krem për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, veçanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja 50 ml
4,900.00 L 3,430.00 L -30%
Shtoje në shportë