info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Skin Tech

Showing all 10 results

Ofertë!
-15%

Skin Tech AD Daily care hair spray

Spray me efekt rigjenerues dhe revitalizues për flokët. 125 ml
5,400.00 L 4,590.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Atrofillin Global Anti-age Complex

Krem për përdorim të përditshëm me veti volumizuese, zbardhuese & anti-rrudhë 50 ml
5,700.00 L 4,845.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Purigel Fresh and oil free gel

Xhel pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Blending Bleaching Cream

Krem për parandalimin dhe trajtimin e njollave kafe në fytyrë 50 ml
4,900.00 L 4,165.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Actilift with DMAE

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. 50 ml
6,500.00 L 5,525.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech IPlase cream

Krem trajtues, i cili redukton stresin e lëkurës pas situatave si post peeling, lazer, ekspozimi në diell. 50 ml
5,500.00 L 4,675.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech DHEA-Phyto cream

Krem anti-rrudhë me efekt hidratues për moshat mbi 45 vjec. 50ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Melablock HSP SPF 50+

Krem dielli me SPF 50, ideal për lëkura të thata dhe pas trajtimeve si peeling/lazer. 50 ml
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Vitamin E Anti-oxydant

Krem hidratues dhe antioksidant për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 50 ml
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skin Tech Purifying Cream

Krem për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, veçanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja 50 ml
4,900.00 L 4,165.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare