[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Guerriero

Showing all 16 results

Guerriero GynoCare Intimate Detergent

Detergjent intim me pH 5.5 500 ml
894.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Morfi

Suplement ushqimor që përmirëson gjumin Kuti x 60 tableta të përtypshme
1,213.80 L
Shtoje në shportë

Guerriero EpatoPro tablets

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e mëlçisë Paketim x 30 tableta
1,813.80 L
Shtoje në shportë

Guerriero Citrag Buste

Suplement ushqimor i përshtatshëm për personat që kanë gurë në veshka Paketim x 30 bustina
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Millennials Spirulina + Vitamina C

Suplement ushqimor që ndihmon në trajtimin e dislipidemisë, anemisë dhe shton mbrojtjen imunitare Paketim x 60 kapsula
1,926.60 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Tablets

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur Paketim x 30 tableta
1,161.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ripolax

Suplement ushqimor që trajton dhe ndihmon në rastet e kapsllëkut 200 ml
670.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Gestamam

Suplement ushqimor për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Kuti x 30 kapsula + 30 tableta
3,300.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Cartiflex tablets

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 tableta
2,079.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Oroxan Gel

Xhel oral që trajton gingivitet dhe aftet tek të rriturit dhe fëmijët 10 ml
805.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Cartiflex Sound Gel

Trajtim lokal për qetësimin e dhimbjeve muskulare 100 ml
1,340.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Absolute Magnesio

Suplement ushqimor me magnez, me shumë benefite për organizmin Kuti x 20 tableta
1,098.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ala Crono Complex

Suplement ushqimor që ndihmon në trajtimin e polineuropatisë diabetike Paketim x 30 kapsula
1,947.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Oral Solution

Shurup me vitamina për të rritur dhe fëmijë mbi 1 vjeç 100 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Akufen Stop + Nucleotidi

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me veshin e mesëm dhe zhurmën në vesh Kuti x 30 tableta
1,677.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Sercran DualAction

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e rrugëve urinare dhe ndihmon në drenimin e lëngjeve Kuti x 30 kapsula
1,384.00 L
Shtoje në shportë