[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Pharmasept

Showing 1–20 of 36 results

Pharmasept Baby Care Set

Set pastrues dhe hidratues për bebe dhe fëmijë. Dhuratë një peshqir. 250 ml, 150 ml, 150 ml, 300 ml
4,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Thermo Power Gel

Xhel ngrohës, i cili lehtëson dhimbjet në zonat e dëmtuara të trupit. 100 ml
1,040.00 L 884.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Hand Care Intensive Cream

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve. 75 ml
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept SOS After Bite

Roll-on, i cili qetëson lëkurën pas pickimit të insekteve ose djegieve nga kandili i detit. 15 ml
560.00 L 476.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Soft Hair Shampoo

Shampo delikate për flokët e fëmijëve. 300 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Dry Hair

Shampo për flokë të thatë. Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. 250 ml
1,520.00 L 1,292.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Mild Bath

Xhel shumë i butë për banjë, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 500 ml
1,480.00 L 1,258.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Kid Care Extra Mild Deo Roll-on

Deodorant roll-on, i përshtatshëm për fëmijë dhe adoleshentë. 50 ml
830.00 L 705.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Extra Sensitive Bath

Xhel larës delikat për trupin dhe flokët e fëmijëve. 250 ml
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Purified Eye Wipes

Letra të lagura sterile, ideale për pastrimin e përditshëm të zonës së syve dhe qepallave. 10 letra të lagura
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Mild Bath Promo Set

Me blerjen e xhelit larës për trupin dhe flokët, përfitoni FALAS kremin ndërrues për zonën e pelenave. 1 L, 40 ml
2,320.00 L 1,972.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hydrating Velvet Lotion

Locion hidratues për trupin. 300 ml
1,790.00 L 1,521.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Mild Laundry Detergent

Detergjent i lëngshëm për pastrimin e përditshëm të rrobave të foshnjës. 1 L
1,370.00 L 1,164.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Protective Sun Cream SPF 50

Krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin, ideal për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. 150 ml
2,640.00 L 2,244.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Shower Camelia

Xhel larës për përdorim të përditshëm, i përshtatshëm për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 1 L
1,430.00 L 1,215.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Shower

Xhel larës ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 500 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Soft Hair Lotion

Locion zbutës për flokët, i përshtatshëm për fëmijë. 150 ml
840.00 L 714.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Total Repair Hair Mask

Maskë ushqyese dhe rigjeneruese për flokë të thatë dhe të dëmtuar. 200 ml
1,660.00 L 1,411.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Foot Lotion

Locion kundër djersitjes dhe aromës së keqe të këmbëve. 100 ml
960.00 L 816.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Normal Hair

Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. E përshtatshme edhe për flokë të lyer. 250 ml
1,470.00 L 1,249.50 L -15%
Shtoje në shportë