info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

HealthAid

Showing 1–20 of 56 results

Ofertë!
-10%

HealthAid Vitamin D3 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Kuti x 30 kapsula
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin C 1000 mg Chewable

Vitaminë C për të rritur 1000 mg. 60 tableta të përtypshme
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid B-vital

Suplement me vitaminat e grupit B i cili redukton lodhjen fizike dhe mendore. Paketim me 20 tableta eferveshente.
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Zinc Gluconate 70mg

Formulim me glukonat zinku i cili ndihmon në rritjen normale të qelizave dhe mirëqenien seksuale, imunitetin e fortë, tretjen dhe shëndetin e nyjeve dhe kyceve. Paketim me 90 tableta
1,820.00 L 1,638.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid HairSkinNail

Suplement ushqimor specifik për ushqyerjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Paketim me 30 tableta
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Serrapeptase 60000 IU

Suplement ushqimor me serrapeptazë, i cili ndihmon në mirëqenien e kyceve, muskujve dhe indeve të buta. Paketim me 30 kapsula
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Beta Glucan Complex

Suplement i cili kontribuon në mirëfuksionimin e sistemit imunitar. Paketim me 30 kapsula.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid HyaluroVit

Suplement ushqimor me acid hialuronik dhe vitaminë C. Paketim me 30 tableta
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid KidzProbio Chewable 2 year +

Formulim me probiotikë për fëmijë mbi 2 vjec që ndihmon në rikthimin e balancës së traktit intestinal. Paketim me 30 tableta të përtypshme
2,535.00 L 2,281.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GinkoVital 5000mg

Formulim me përmbajtje gingko biloba që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin, duke nxitur qarkullimin normal të gjakut. Paketim me 30 kapsula
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Salmon Oil

Suplement ushqimor me vaj salmoni. 60 kapsula
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Magnesium Bisglycinate 375 mg

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë B6. 60 tableta
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Spirulina 500 mg

Suplement ushqimor me algën spirulina. 60 tableta
2,030.00 L 1,827.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid KidzOmega Liquid

Suplement ushqimor me omega 3, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 200 ml
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid KidzOmega

Suplement ushqimor me omega 3, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 60 kapsula
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Ester-C plus 1000 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C 1000 mg të esterifikuar. 30 tableta
3,380.00 L 3,042.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Ester-C plus 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C 500 mg të esterifikuar. 60 tableta
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid AllerGForte

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, të cilat mbështesin sistemin imunitar për ata që përjetojnë ndjeshmëri sezonale.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping