info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 44 results

Ofertë!
-20%

Health Aid Healthy Mega

Formulim unik me 14 vitamina, 12 minerale, 4 enzima tretëse, 3 bioflavonoide dhe 7 mikronutrientë. 30 tableta
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Zinc Gluconate 70mg

Formulim me glukonat zinku i cili ndihmon në rritjen normale të qelizave dhe mirëqenien seksuale, imunitetin e fortë, tretjen dhe shëndetin e nyjeve dhe kyceve. Paketim me 90 tableta
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid HairSkinNail

Suplement ushqimor specifik për ushqyerjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Paketim me 30 tableta
2,730.00 L 2,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Serrapeptase 60000 IU

Suplement ushqimor me serrapeptazë, i cili ndihmon në mirëqenien e kyceve, muskujve dhe indeve të buta. Paketim me 30 kapsula
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzProbio Chewable 2 year +

Formulim me probiotikë për fëmijë mbi 2 vjec që ndihmon në rikthimin e balancës së traktit intestinal. Paketim me 30 tableta të përtypshme
2,535.00 L 2,028.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid GinkoVital 5000mg

Formulim me përmbajtje gingko biloba që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin, duke nxitur qarkullimin normal të gjakut. Paketim me 30 kapsula
2,730.00 L 2,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Magnesium Bisglycinate 375 mg

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë B6. 60 tableta
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzOmega Liquid

Suplement ushqimor me omega 3 dhe vitamina, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç 200 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzOmega

Suplement ushqimor me omega 3, vitamina dhe shije portokalli, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Ester-C plus 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C 500 mg të esterifikuar. 60 tableta
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Junior-vit

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për fëmijë mbi 2 vjeç. 30 tableta të përtypshme
1,690.00 L 1,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Vitamin D3 10000 IU

Suplement ushqimor me vitaminë D, i përshtatshëm për mirëmbajtjen e kockave, dhëmbëve dhe funksionimin normal të sistemit imunitar. 30 kapsula
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Vitamin D3 20000 IU

Suplement ushqimor me vitaminë D, i përshtatshëm për mirëmbajtjen e kockave, dhëmbëve dhe funksionimin normal të sistemit imunitar. 30 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Strong Calcium 600 mg

Suplement ushqimor me kalçium dhe vitaminë D3 për kocka dhe artikulacione të shëndetshme. 60 tableta të përtypshme
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Vitamin B1

Suplement ushqimor me vitaminë B1. 90 tableta
1,690.00 L 1,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Vitamin B3 250 mg

Suplement ushqimor me vitaminë B3. 90 tableta
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Vitamin B2 100 mg

Suplement ushqimor me vitaminë B2. 60 tableta
1,690.00 L 1,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Zinc Citrate 100 mg

Suplement ushqimor me citrat zinku. 100 tableta
2,210.00 L 1,768.00 L -20%
Shtoje në shportë