info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Antimykotikë

Showing all 16 results

Princeps Itranox Cream

Krem me veprim anti-mykotik, për trajtimin e infeksioneve mykotike në lëkurë 30 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Phyto Garda FungiNo Onico-Micosi

Spraj për trajtimin e mykut të thonjve 20 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Basi Clotrimazol 10 mg/g

Krem me klotrimazol me veprim antimykotik Tub x 50 g
675.00 L
Shtoje në shportë

Mycocur 1% Cream (terbinafinë)

Krem me veprim anti-mykotik 15 g
304.00 L
Shtoje në shportë

Mycocur 1% Topical Spray (terbinafinë)

Spraj me veprim anti-mykotik 30 ml
555.00 L
Shtoje në shportë

Lomexin 2% cream

Krem dermik anti-mykotik (fentikonazol) 30 g
271.00 L
Shtoje në shportë

Terbonile cream 1% (terbinafinë)

Krem me terbinafinë, për trajtimin lokal të mykut 15 g
387.00 L
Shtoje në shportë

Econazole cream 1% EG

Krem me ekonazol, për trajtimin lokal të mykut 15 g
194.00 L
Shtoje në shportë

Rekonazol cream 2%

Krem me veprim antimykotik për përdorim në lëkurë (ketokonazol) 30 g
223.00 L
Shtoje në shportë

Canesten Topical Solution

Solucion për aplikim lokal me efekt anti-mykotik (klotrimazol) 20 ml
336.00 L
Shtoje në shportë

Ketoral Shampoo 2%

Shampo me veprim anti-mykotik për skalpin dhe lëkurën (ketokonazol) 100 ml
741.00 L
Shtoje në shportë

Mycoster 1% Cream (ciclopirox)

Trajtim lokal për mykun e lëkurës 30 g
453.00 L
Shtoje në shportë

Canesten krem 1% (klotrimazol)

Krem me veprim antimykotik Tub x 20 g
336.00 L
Shtoje në shportë

Nizoral Shampo

Shampo me veprim anti-mykotik 60 ml
706.00 L
Shtoje në shportë

Nizoral krem 2%

Krem me efekt anti-mykotik, për përdorim në lëkurë 30 g
275.00 L
Shtoje në shportë

Denk Clotri-Denk 1% Cream

Krem me bazë medikamentin klotrimazol,me veprim antimykotik 20 g
269.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare