info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Vitamina për fëmijë

Showing 1–20 of 58 results

Nutrigen Growmega shurup

Shurup me vitamina dhe vaj peshku për rritjen e shëndetshme të fëmijëve Flakon x 150 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Nutrigen Omega shurup

Shurup me omega-3, vitamina dhe minerale Flakon x 200 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Neo Kids Omega-3 DHA Shurup

Shurup me omega-3 dhe shije luleshtrydhe për fëmijë Flakon 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Natures Aid Kidz Omega-3

Shurup me acide yndyrore EPA dhe DHA për fëmijë Flakon x 150 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

NaturesAid Mini Drops DHA

Omega-3 me pika për fëmijë nga 3 muajsh deri në 5 vjeç Flakon x 50 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Yanola Kids Cod Liver Oil

Suplement ushqimor nga vaji i mëlçisë së merlucit Flakon x 120 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

ZincOmega

Suplement ushqimor me omega për fëmijë Flakon x 100 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Fokids Omega

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega për fëmijë Flakon x 50 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Megakid Krill

Suplement ushqimor me një sërë efektesh pozitive në organizëm Kuti x 30 kapsula
2,345.00 L
Shtoje në shportë

Omigan Omega-3 solucion oral

Suplement ushqimor me vitamina dhe omega-3 për fëmijë sa më të shëndetshëm Flakon x 150 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Babytol DHA Omega

Suplement ushqimor me DHA, për fëmijë. Kuti x 30 kapsula
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Health Aid KidzProbio Chewable 2 year +

Formulim me probiotikë për fëmijë mbi 2 vjec që ndihmon në rikthimin e balancës së traktit intestinal. Paketim me 30 tableta të përtypshme
2,535.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Gel Night Time

Formulim delikat që qetëson kolikat, ndihmon në eleminimin e gazrave dhe mundëson një gjumë të qetë për foshnjët mbi 1 muaj 15g
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Original

Solucion oral që pakëson diskomfortin intestinal tek bebet mbi 2 javëshe 120 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Night Time

Solucion oral që pakëson diskomfortin intestinal dhe promovon gjumë të qetë tek bebet mbi 1 muaj 120 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë

Health Aid KidzOmega

Suplement ushqimor me omega 3, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 60 kapsula
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Health Aid Junior-vit

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për fëmijë mbi 2 vjeç. 30 tableta të përtypshme
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Oral Solution

Shurup me vitamina për të rritur dhe fëmijë mbi 1 vjeç 100 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Byta K

Suplement ushqimor me vitaminë K, për fëmijë 15 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Leaton for Kids

Suplement ushqimor në formë shurupi për fëmijë 500 ml
1,165.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare