[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Vitamina për fëmijë

Showing 1–20 of 70 results

Ofertë!
-15%

Now Kids Chewable DHA

Suplement ushqimor me vaj peshku për fëmijë Kuti x 60 kapsula të përtypshme
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Milledi Softgel

Suplement ushqimor me vitaminë D, i përshtatshëm për fëmijë. 30 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-13%

Haliborange Baby & Toddler + Multivitamin liquid

Shurup me vitamina për fëmijë dhe bebe nga 1 muaj 250 ml
1,500.00 L 1,312.00 L -12%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Multivitamin Softies Strawberry Flavor

Karamele të përtypshme me multivitamina për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Multivitamin Softies Orange Flavor

Karamele të përtypshme me multivitamina për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Omega-3 & Multivitamins Softies

Karamele të përtypshme me multivitamina dhe omega-3 për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze me shije portokalli
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Nutrigen Growmega shurup

Shurup me vitamina dhe vaj peshku për rritjen e shëndetshme të fëmijëve Flakon x 150 ml
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Nutrigen Omega shurup

Shurup me omega-3, vitamina dhe minerale Flakon x 200 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Neo Kids Omega-3 DHA Shurup

Shurup me omega-3 dhe shije luleshtrydhe për fëmijë Flakon 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

NaturesAid Mini Drops DHA

Omega-3 me pika për fëmijë nga 3 muajsh deri në 5 vjeç Flakon x 50 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë
Yanola kid cod liver oil

Yanola Kids Cod Liver Oil

Suplement ushqimor nga vaji i mëlçisë së merlucit Flakon x 120 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Megakid Krill

Suplement ushqimor me një sërë efektesh pozitive në organizëm Kuti x 30 kapsula
2,345.00 L
Shtoje në shportë

Babytol DHA Omega

Suplement ushqimor me DHA, për fëmijë. Kuti x 30 kapsula
1,980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzProbio Chewable 2 year +

Formulim me probiotikë për fëmijë mbi 2 vjec që ndihmon në rikthimin e balancës së traktit intestinal. Paketim me 30 tableta të përtypshme
2,535.00 L 2,028.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mommys Bliss Organic Baby Cough Syrup Night Time

Formulim delikat për kollën me sekrecione sidomos gjatë mbrëmjes, për bebe nga 4 muaj 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mommys Bliss Baby Multivitamin + Iron

Suplement ushqimor me vitamina dhe hekur për bebe mbi 2 muajsh 30 ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzOmega

Suplement ushqimor me omega 3, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Ribovit Oral Solution

Shurup me vitamina për të rritur dhe fëmijë mbi 1 vjeç 100 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Byta K

Suplement ushqimor me vitaminë K, për fëmijë 15 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Buonavit Baby

Multivitaminë me pika për bebe 20 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë