info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 20 results

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Phys-Ac Global complete care anti-blemish

Xhel-krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Phys-Ac Hydra moisturising cream

Krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Phys-Ac Perfect Fluide Anti- imperfections

Fluid trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Phys-Ac Purifying micellar water

Ujë micelar pastrues për lëkura të yndyrshme dhe akneike 400 ml
2,355.00 L
Shtoje në shportë

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Hand Cream

Krem riparues për duart 50 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Shtoje në shportë

A-Derma Derm Intim pH 5.5

Xhel larës për zonat intime për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar 200 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 50 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 8g
1,600.00 L 1,120.00 L -30%
Shtoje në shportë

A-Derma Pain Dermatologique soap-free

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.
950.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma EXOMEGA Gel Lavant Emollient 2 en 1

EXOMEGA Xhel Larës për trupin dhe kokën, për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Exomega Control Lait Emollient

Qumësht zbutës për lëkurë të thatë dhe atopike
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike 200ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml
2,050.00 L 1,025.00 L -50%
Shtoje në shportë

A-Derma EXOMEGA Control Baume

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.
3,000.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Dermalibour Gel Moussant

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.
2,050.00 L
Shtoje në shportë