info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Elgydium

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-10%

Elgydium Premieres Dents

Xhel gingival për bebe 15 ml
690.00 L 621.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Classic Toothbrush Soft

Furçë klasike Elgydium e butë Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Whitening Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fortësi mesatare. Linja për zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Whitening Medium Toothbrush

Furçë dhëmbësh e butë. Linja për zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Post-Operative Toothbrush 7/100

Furçë dhëmbësh ultra e butë, e përshtatshme për persona që kanë kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Soft Toothbrush 20/100

Furçë dhëmbësh e butë për përdorimi të përditshëm Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Surgical Toothbrush 15/100

Furçë dhëmbësh shumë e butë, e përshtatshme për persona që kanë kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Interdental Toothbrushes Trio Compact Extra-Large

Furçë dhëmbësh interdentare extra-large Paketim x 2 furça interdentare
720.00 L 648.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Inter-active Toothbrush Soft

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Inter-active Toothbrush Medium

Furçë dhëmbësh me fortësi të mesme Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Inter-active Toothbrush Hard

Furçë dhëmbësh e fortë Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Kids Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 2-6 vjeç Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Junior Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç Paketim x 1 furçë
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Junior Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç 50 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh me efekt zbardhues 75 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Perioblock Care Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm, e përshtatshme për persona që kanë dhëmbë të dobët 75 ml
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Mono Compact Interdental Brushes 0.8 mm

Furçë interdentare me përmasa 0.8 mm Paketim x 1 furçë interdentare
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Trio Compact 123

Furçë interdentare me 3 përmasa të ndryshme Paketim x 2 furça
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Sensitive Toothpaste Gel

Pastë dhëmbësh me fluor për persona me dhëmbë të ndjeshëm 75 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Anti-Plaque Toothpaste Gel

Pastë dhëmbësh që parandalon formimin e pllakave bakteriale 75 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping