info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Probiotikë / Prebiotikë

Showing 1–20 of 31 results

Erboflora Junior

Suplement ushqimor për fëmijë me probiotikë dhe prebiotikë Kuti x 12 flakonë
1,699.92 L
Shtoje në shportë

Feedcolon

Suplement ushqimor me fermente laktike dhe acid butirrik Kuti x 30 kapsula
2,799.90 L
Shtoje në shportë

Abopharma Imunocol Probio

Suplement ushqimor që rikthen ekuilibrin në florën intestinale Kuti x 15 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Avanso Probiona Kids

Suplement ushqimor me probiotikë, për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 20 kapsula
1,820.00 L
Shtoje në shportë

Avanso Probiona Probiotics

Suplement ushqimor me probiotikë për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 20 kapsula
1,495.00 L
Shtoje në shportë

Xflor Capsules

Suplement ushqimor që kujdeset njëkohësisht për florën intestinale dhe për sistemin imunitar Kuti x 20 kapsula
1,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Omevixx Flaconcini

Fermente laktike që rikthejnë ekuilibrin në florën intestinale Kuti x 7 flakonë
1,092.00 L 928.20 L -15%
Shtoje në shportë

Pylopass

Suplement ushqimor që vepron kundër Helicobacter Pylori, një bakter i pranishëm në stomak Kuti x 14 kapsula
1,560.02 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Logus Pharma Florabiotic Junior

Suplement ushqimor që normalizon florën bakteriale intestinale të fëmijëve Kuti x 8 flakonë
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë

Progermila Bambini 5 Miliardi

Suplement ushqimor që rikthen balancën e florës intestinale të fëmijëve tuaj Kuti x 6 flakonë
1,000.02 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Yovita Oral Solution

Suplement ushqimor me probiotikë, kopër dhe FOS Kuti x 7 flakonë
1,090.00 L 981.00 L -10%
Shtoje në shportë

Lamec Vials

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 10 flakonë
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Nucleo Immuno

Fermente laktike për normalizimin e florës intestinale Kuti x 10 flakonë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Restoraflor Liquid

Suplement ushqimor që rikthen ekuilibrin në florën intestinale Kuti x 10 flakonë
1,625.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Enteromed Vials

Suplement ushqimor me probiotikë, për fëmijë dhe të rritur Kuti x 10 flakonë
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë

Lactis B Complex

Suplement ushqimor me probiotikë, prebiotikë dhe vitamina Kuti x 8 flakonë
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Xflor Sachets

Suplement ushqimor që kujdeset njëkohësisht për florën intestinale dhe për sistemin tuaj imunitar Kuti x 30 bustina
1,560.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Enterovital Fiali

Suplement ushqimor me prebiotikë dhe probiotikë, për mirëqënien e florës intestinale Kuti x 10 bustina
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Enterovital Bustine

Suplement ushqimor me prebiotikë dhe probiotikë, për mirëqënien e florës intestinale Kuti x 10 bustina
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Symbioram Gotas

Suplement ushqimor me laktobacile, për një florë intestinale të shëndetshme 7.5 ml
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping