info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 13 results

Ofertë!
-30%

Kin Gingival Complex Mouthwash

Shpëlarës goje me 0.12% klorheksidinë 250 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Baby Gel

Xhel për dhëmbët e parë të foshnjeve tuaja 30 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Care Oral Gel

Xhel hidratues dhe mbrojtës për mukozën orale 15 g
700.00 L 490.00 L -30%
Shtoje në shportë

Froika Froiplak Gel Oral

Xhel anti-mikrobial për kavitetin oral 40 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Gums Gel

Xhel masazhues për gingivat e bebeve 25 ml
1,466.00 L 1,172.80 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Përgatesë për gojën 1

Formulim që trajton aftet dhe ulçeracionet e gojës 25 g
700.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Përgatesë për gojën 2

700.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Eugenol me pika

Preparat dentar Tretësirë me pika për përdorim lokal Flakon x 5 ml
305.00 L
Shtoje në shportë

Stomakuran Suspension

Solucion me veprim anti-bakterial, për përdorim në kavitetin oral 15 g
486.00 L
Shtoje në shportë

Tantum Verde Collutorio (benzidaminë)

Shpëlarës për gojën me veprim antibakterial 120 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Oroxan Gel

Xhel oral që trajton gingivitet dhe aftet tek të rriturit dhe fëmijët 10 ml
805.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Gingival Gel 1%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Gingival Gel 0.5%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,040.00 L 832.00 L -20%
Shtoje në shportë