info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Bioscalin

Showing all 19 results

Ofertë!
-25%

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
2,500.00 L 1,875.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit 200ml
1,720.00 L 1,290.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien 100 ml
7,800.00 L 5,850.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
5,460.00 L 4,095.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
1,720.00 L 1,290.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Physiogenina Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
4,680.00 L 3,510.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Trico Age 45+ Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 10 ampula x 3.5 ml
5,460.00 L 4,095.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Nova Genina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,340.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,340.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
2,340.00 L 1,755.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
2,340.00 L 1,755.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç 150ml
1,870.00 L 1,402.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve 200ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Bioscalin Nova Genina Shampo Fortificante Rivitalizzante

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping