info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 99 results

Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Gel Moussant

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.
L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike 200ml
L1,800.00 L1,440.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Pain Dermatologique soap-free

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.
L950.00 L760.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

Qumësht pastrues dhe freskues për lëkurë të ndjeshme kuperoze 400ml
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene cleanance mat lotion matifiante 200ml

Cleanance, Locion pastrues 200ml. Locion pastrues dhe matifikues për lëkura me tendencë të yndyrshme.
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Gelee Gommante Douceur

Scrub pastrues 50ml Skrub për të gjitha tipet e lëkurave.
L2,550.00 L2,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Lait Demaquilant Douceur

Qumësht pastrues 200ml Qumësht pastrues për lëkura të ndjeshme, të thata e shumë të thata
L2,350.00 L1,880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene lotion micellaire

Locion micelar pastrues për lëkurë të ndjeshme 200 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene lotion nettoyante peaux intolerantes 300ml

Locion pastrues 300ml. Locion pastrues për fytyra tepër të ndjeshme dhe të irrituara.
L2,100.00 L1,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Mousse Nettoyante 150 ml

Shkumë pastruese 150 ml. Shkumë pastruese për fytyrën, lëkura normale mikse.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Pain Peaux intolerante

Pastrues i ngurtë për lëkurë intolerante dhe të ndjeshme. Pa sapun. 100 g
L900.00 L720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tolerance extreme lait nettoyant 200ml

Tolerance Extreme , Qumësht pastrues 200ml. Qumësht pastrues për lëkura të ndjeshme dhe alergjike.
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire

Ujë micelar pastrues i make-up-it për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 250 ml
L1,700.00
Shtoje në shportë

Derma E Very clear acne cleanser nettoyant facial

Larës për fytyra të yndyrshme me tendencë akneike 175 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C micellar cleansing water

Ujë micellar me vitaminë C pa shpëlarje pastrues, hidratues & freskues 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-Wrinkle Cleanser Vitamine A& Glycolic Acid

Larës për fytyrën me efekt anti-rrudhë dhe eksfoliues 175 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-Wrinkle Toner

Tonik pastrues për fytyrën me efekt anti-rrudhë i pasur me acid glikolik dhe vitaminë A 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Brightening Cleanser

Pastrues për lëkurë me shenja hiperpigmentimi 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Essentials Overnight Peel AHAs

Trajtim nate eksfoljues për një lëkurë të pastër & pa rrudha 60 ml
L3,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Firming DMAE Cleanser

Pastrues për fytyrën që nxit tonifikimin e lëkurës 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Gentle Cleanser hyaluronic acid

Pastrues për fytyrën thellësisht hidratues me acid hialuronik 175 ml
L2,450.00 L1,960.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Scrub

Scrub hidratues për fytyrën Pastron thellë lëkurën pa krijuar tharje të saj 113 g
L2,450.00 L1,960.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Microdermabrasion Scrub

Exfoliues natyror që minimizon rrudhat e imëta dhe shenjat e mbetura nga aknet 56 g
L4,600.00
Shtoje në shportë

Derma-E Sensitive Skin Cleanser

Pastrues për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqjeje 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Very Clear Acne Scrub

Scrub për lëkurë të yndyrshme dhe me akne me acid salicilik 113 g
L2,450.00
Shtoje në shportë

Derma-E Vitamin C Instant Radiance Citrus Facial Peel

Peeling me pure qitroje për një lëkurë të pastër, pa rrudha & shkëlqim të menjëhershëm 56 g
L3,650.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Cleansing Milk

Qumësht pastrues për fytyrën 200 ml
L3,300.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Fresh Tonic

Tonik për fytyrën 200 ml
L3,600.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Purigel

Xhel larës për fytyrën 200 ml
L3,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Soft Tonic

Tonik i butë dhe freskues 200ml
L3,600.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel Alpha Effect AHA Peeling

Serum me efekt peeling, ribalancues dhe reduktues i rrudhave 30 ml
L5,600.00 L4,480.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel Effect Peeling

Formulim me efekt peeling 75 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft

Xhel larës natyral 75 ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel EyeMake Up Remover Gel

Xhel pastrues për zonën rreth syve 75 ml
L4,100.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel Ferment Peeling

Trajtim peeling enzimatik në formë pluhuri 30 g
L4,400.00 L3,520.00 -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Puriface Dermabalance Mask

Maskë hidratuese dhe pastruese 75 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Tonico Pelli Grasse e Miste

Locion tonifikues & hisratues për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
L2,860.00 L2,574.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Latte Detergente Pelli Normali Secche

Qumësht pastrues për lëkurë normale në të thatë 300 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam MicroBiocellulaire Maschera Viso Gel Esfoliante a Strappo

Xhel-maskë eksfoliuese dhe hidratuese për fytyrën 75 ml
L4,160.00 L3,744.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorance Make-Up Remover Biodegradable Wipes With Soothing Cornflower

Letra të laguara pastruese  dhe zbutëse për fytyrën.
L850.00 L680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Floral Cleansing Lotion With Soothing Blueberry

Locion pastrues dhe qetësues për zonën rreth syve 100ml.
L1,100.00 L880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Floral Water Make-Up Remove

Ujë pastrues dhe zbutës Klorane 400ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë

Korff Cleansing Micellar Make-Up Removing Gel

Xhel micelar pastrues për fytyrën 200ml
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling

Krem pastrues me efekt eksfoljues 75ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Cleansing White Clay Mask

Maskë me argjilë të bardhë 75ml
L2,470.00
Shtoje në shportë

Korff Purifying, Cleansing Face Stick

Stick pastrues dhe purifikues 40ml
L2,970.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro