info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pastrimi i fytyrës

Showing 1–20 of 256 results

Novexpert Clear Skin Foaming Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Express Radiant Cleansing Foam

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 150 ml
2,520.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar me veti pastruese për fytyrë normale në të thatë. I përshtatshëm edhe lër lëkurë sensitive. 400 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Purifying Astringent Lotion

Locion pastrues ii cili largon papastërtitë dhe zvogëlon poret. I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, madje edhe për lëkurë të ndjeshme. 200 ml
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Oil-in-Gel Cleanser

Pastrues vajor për fytyrën dhe sytë, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 100 ml
1,670.00 L 1,419.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Micellar Foaming Cleanser

Shkumë pastruese e përshtatshme për çdo lloj lëkure. E përshtatshme edhe për lëkurë sensitive. 150 ml
1,610.00 L 1,368.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Clarifying Mineral Mask

Maskë me minerale zbardhuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,070.00 L 1,759.50 L -15%
Shtoje në shportë

Lycia Dischetti Morbido Strucco

Disketa të buta për pastrimin e fytyrës. 80 disketa pambuku
180.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Daily Cleansing Gel Sensitive Skin

Xhel larës për lëkurë të ndjeshme 150 ml
970.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Rebalancing Cleansing Gel

Xhel pastrues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 200 ml
1,570.00 L 1,099.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Cleansing Milk Face-Eyes-Lips

Qumësht pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 400 ml
2,025.00 L 1,417.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Acteen Rebalancing Cleansing Water

Larës delikat për lëkurë të yndyrshme. 150 ml
1,250.00 L 875.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Acteen Purifying Cleansing Gel

Xhel larës për fytyrë të yndyrshme. 200 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kelual DS Foaming Gel

Xhel pastrues për fytyrën dhe trupin, specifik për lëkurën e prekur nga dermatiti seborroik. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Sensiphase AR Cleansing Micellar Gel

Xhel micelar pastrues pa shpëlarje. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Sensifluid Cleansing Micellar Milk

Qumësht pastrues pa shpëlarje. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Set – Hidratim & mbrojtje ndaj diellit

Bli Aquabalance mesoserum 30 ml + Sun Protection cream 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,260.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set – Anti- rrudhë & mbrojtje ndaj diellit

Bli Matrix repair serum 30 ml + Sun Protection krem 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,810.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set – Lëkurë e yndyrshme & akneike

Bli Purifying Cleanser 200 ml + Purifying Scrub 200 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
15,800.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set pastrimi

Bli Energetic Cleanser 200 ml + Nutritic Scrub 200 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
14,430.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping