info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 164 results

Biorga Cystiphane

Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të brishtë.
L3,900.00
Shtoje në shportë

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve 200 ml  
L1,700.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
L3,120.00 L2,808.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
L5,460.00 L4,914.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
L3,120.00 L2,808.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
L4,680.00 L4,212.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Shampoo Fortificante Rivitalizante Capelli Deboli

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
L2,500.00 L2,250.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien 100 ml
L7,800.00 L7,020.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 10 ampula x 3.5 ml
L5,460.00 L4,914.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç 150ml
L1,870.00 L1,683.00 -10%
Shtoje në shportë

Derma-E Nourishing Shampoo Apricot Seed& Argan Oils

Shampo ushqyese për flokë të fortë & të lëmuar 236 ml
L1,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Restoring Shampoo Volume and Shine

Shampo për flokë me volum, pa yndyrë dhe me shkëlqim 236 ml
L1,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
L2,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Shampoo

Shampo terapeutike për skalp të irrituar 236 ml
L2,200.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anaphase Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Elution shampoing

Shampo trajtuese mbrojtëse 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Extra-Doux Shampoo

Shampo për flokë delikatë 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kelual DS Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit me përbërës antimikrobialë dhe eksfoljues 100 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kertyol P.S.O. Shampoo

Shampo për gjëndje skuamoze të paraqitur me pllaka në lëkurën e kokës 200 ml
L2,100.00 L1,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Neoptide Homme Lotion

Locion për meshkuj, kundër rënies së flokëve 100 ml
L7,000.00 L5,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Neoptide Lotion

Locion kundër rënies së flokëve te femrat 3 x 30 ml
L7,000.00 L5,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar 150 ml
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Nutricerat Shampoo

Shampo për flokë të thatë e të dëmtuar që kanë humbur gjallërinë 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Sabal Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Sensinol Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Squanorm Shampoo Dry Dandruff

Shampo për flokë me zbokth të thatë 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Squanorm Shampoo Oily Dandruff

Shampo për zbokth të yndyrshëm 200 ml
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Shampo-Doccia Corpo e Capelli

Shampo hidratuese dhe delikate për flokët dhe trupin 200 ml
L1,010.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Lozione Tonica

Locion hidratues dhe forcues për flokët 150 ml
L1,340.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Lozione Urto con Biotinax

Trajtim në formën e ampulave kundër rënies së flokëve 12 ampula x 10 ml
L3,340.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Pid Block Shampoo

Shampo që trajton parazitët e kokës 200 ml
L1,240.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
L1,090.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Energizzante

Shampo specifike për flokë të hollë dhe të dobët 200 ml
L1,020.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Upker Cristalli Ristrutturanti Capelli

Kombinim vajor ushqyes & rigjenerues për flokët 50 ml
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro