info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Tena

Showing all 11 results

Tena Pants Normal Large

Pelena për të rritur L (large) në formë mbathjesh
1,110.00 L3,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tena Pants Culottes Plus Night L

Pelena për të rritur në formë kilotash për mbrojtje gjatë natës 12 pelena
1,940.00 L
Shtoje në shportë

Tena Pants Plus XL

Pelena për të rritur XL (extra-large) në formë mbathjesh 12 pelena
1,885.00 L
Shtoje në shportë

Tena Pants Normal Medium

Pelena për të rritur M (medium) në formë mbathjesh 10-30 pelena
890.00 L2,580.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tena Lady Slim Pants L

Pelena në formë mbathjesh për femra, të përshtatshme në rastin e inkontinencës urinare Paketim me 7 pelena
810.00 L
Shtoje në shportë

Tena Lady Slim Pants M

Pelena në formë mbathjesh për femra, të përshtatshme në rastin e inkontinencës urinare Paketim me 8 pelena
680.00 L
Shtoje në shportë

Tena slip medium

Pelena për të rritur me ngjitje anash masa M (medium) 10 pelena
800.00 L
Shtoje në shportë

Tena slip large

Pelena për të rritur me ngjitje anash 10 pelena
975.00 L
Shtoje në shportë

Tena underpad plus 60×60 cm

Tena shtroje shtrati me përmasë 60x 60 cm 30 shtroje
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Tena underpad plus 60×90 cm

Tena shtroje shtrati me përmasë 60x 90 cm 20 shtroje
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Tena slip plus large

Pelena për të rritur me ngjitje anash 30 pelena
2,100.00 L2,400.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare