info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vaj peshku dhe omega

Showing all 19 results

Natures Aid Cod Liver Oil

Suplement ushqimor me omega-3, i përftuar nga vaji i mëlçisë së merlucit 90 kapsula
2,569.50 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Epacol 1000

Suplement ushqimor me omega-3 Paketim x 48 kapsula
1,649.76 L 1,484.78 L -10%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Botanical Mix Olio di Fegato di Merluzzo

Suplement ushqimor me omega-3 me origjinë nga mëlçia e merlucit Paketim x 60 kapsula
1,300.20 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Synergy Omega-3-6-9 1300 mg

Suplement ushqimor me acidet yndyrore omega-3, omega-6 & omega-9 Paketim x 60 kapsula
1,329.60 L 1,196.64 L -10%
Shtoje në shportë

Fortex Omega-3 500 mg

Suplement me omega-3 për të rritur Paketim x 120 kapsula
909.60 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Omega-3 1400 mg

Suplement me omega-3 për të rritur Paketim x 30 kapsula
1,299.00 L 1,169.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Power of natyre Omegalen
-10%

Power of Nature Omegalen Ultra Odourless Fish Oil 1000mg

Suplement me vaj peshku 30 kapsula
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! power of nature omega3-6-9
-10%

Power of Nature Omega 3-6-9

Suplement me omega 3,6 dhe 9 për të rritur 30 kapsula
1,540.00 L 1,386.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vitafusion L’ilCritters Omega-3

Suplement për fëmijë me omega-3 60 karamele të përtypshme
1,700.00 L2,995.00 L
Përzgjidhni mundësi

Dovitavi Drops

Integrator me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë. (30ml)
1,720.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Vitabiotics red krill
-10%

Vitabiotics Ultra Red Krill Oil 500mg

Suplement me vaj të karkalecit të kuq 30 kapsula
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Super Omega EPA 1000mg

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular Paketim x 120 kapsula
2,900.00 L 2,610.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Solgar -fish oil concentrate
-10%

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg Paketim x 60 kapsula
2,580.00 L 2,322.00 L -10%
Shtoje në shportë

Logus D3 Junior Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Quest Brightstart Vitamin D3 + DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë nga 1 muaj deri në 5 vjeç 20ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Vitrevit Forte

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
1,920.00 L
Shtoje në shportë

Kidal DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 30ml
1,330.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! doppel herz
-10%

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
1,624.80 L 1,462.32 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso