info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Vaj peshku dhe omega

Showing 1–20 of 40 results

Ofertë!
-20%

Haliborange Omega-3 & Multivitamins Softies

Karamele të përtypshme me multivitamina dhe omega-3 për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze me shije portokalli
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Super Omega-3 + Q10

Suplement ushqimor me omega-3 dhe koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,300.10 L 2,070.09 L -10%
Shtoje në shportë

Seven Seas Omega-3 Maximum Strength

Suplement ushqimor ome omega-3 për një jetë të shëndetshme Flakon x 300 ml
3,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Omega 3-6-9 1000 mg

Suplement ushqimor i përftuar nga kombinimi i 5 vajrave esenciale Kuti x 100 kapsula
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë

Neo Kids Omega-3 DHA Shurup

Shurup me omega-3 dhe shije luleshtrydhe për fëmijë Flakon 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Natures Aid Kidz Omega-3

Shurup me acide yndyrore EPA dhe DHA për fëmijë Flakon x 150 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Immitec Omega-3 Vitamin D3

Suplement ushqimor me omega-3, me një sërë benefitesh për organizmin Kuti x 60 kapsula
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Honor Honomega 1000 mg

Suplement ushqimor me omega-3 për të rritur Kuti x 30 kapsula
1,380.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Yanola kid cod liver oil
-10%

Yanola Kids Cod Liver Oil

Suplement ushqimor nga vaji i mëlçisë së merlucit Flakon x 120 ml
2,300.00 L 2,070.00 L -10%
Shtoje në shportë
Gensan Omega 3 FarmaOn

Gensan Omega-3

Suplement ushqimor me omega-3, për një mirëqenie të përgjithshme Kuti x 90 kapsula
5,400.00 L
Shtoje në shportë

Cardiosteroil S.L.O

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega për mirëqënien e përgjithshme Kuti x 40 kapsula
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Megakid Krill

Suplement ushqimor me një sërë efektesh pozitive në organizëm Kuti x 30 kapsula
2,345.00 L
Shtoje në shportë

Paradox Omega Babies

Suplement ushqimor me omega-3-6-9 për bebe nga 6 muajsh e sipër Flakon x 105 ml
1,365.00 L
Shtoje në shportë

Omigan Omega-3 solucion oral

Suplement ushqimor me vitamina dhe omega-3 për fëmijë sa më të shëndetshëm Flakon x 150 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta Brain Power Omega-3

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
2,499.90 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Omegor Mega 3-6-9

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega Kuti x 90 kapsula
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Omegor Mega-3

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega-3 Kuti x 90 kapsula
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë

Babytol DHA Omega

Suplement ushqimor me DHA, për fëmijë. Kuti x 30 kapsula
1,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Gominolas

Suplement ushqimor me omega-3 në formën e tabletave të përtypshme Kuti x 54 tableta të përtypshme
2,500.00 L 2,375.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Liquido

Shurup me omega-3 për fëmijë 100 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping