info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Çmimi:2,520.00 L 1,260.00 L -50%

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Emulsion me teksturë të lehtë, lehtësisht të përthithshme.
Efekt sebo-rregullues, matifikues dhe qetësues. Mbrojtje e lartë ndaj rrezatimit diellor të dëmshëm.
Formuluar specifikisht për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

Përmban:
Azeloglycine
Niacinamide
Dipotassium Glycyrrhizinate
Vitaminë E

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në sasinë e duhur dhe njëtrajtësisht, 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Polymethyl Methacrylate • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Alumina • Squalane • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethylcellulose • PEG-8 • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Xanthan Gum • Potassium Azeloyl Diglycinate • Tocopherol • Polysorbate 60 • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Diglycerin • Sorbitan Isostearate • Ascorbyl Palmitate • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping