info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 17 results

Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesium- B Complex

Suplement ushqimor me magnez dhe vitamina të grupit B për të rritur 18 bustina
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Humana Elektrolyt Banana/Fennel

Elektrolite dhe glukozë për hidratim dhe rikthim të balancës elektrolitike 12 bustina
900.00 L1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Aesculapius Argivit Sachets

Suplement ushqimor me vitamina, minerale dhe aminoacide 14 bustina
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesium and Potassium

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium 36 bustina
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë

Trace Minerals Optimal-pH Drops

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e pH normal në organizëm 30 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Trace Minerals ConcenTrace Gummies

Suplement ushqimor që i siguron organizmit 72 minerale gjurmë 90 arushë të përtypshëm
4,455.00 L
Shtoje në shportë

Trisol Buste

Suplement ushqimor që rikthen balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,040.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Power of Nature Hydrolytes

Suplement ushqimor me kripëra që synon të rivendosë balancën elektrolitike Kuti x 20 tableta eferveshente
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Equidral Buste

Suplement ushqimor që rikthen hidratimin dhe rregullon balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erbozeta Nausolvit Junior Drops

Suplement ushqimor bimor që pakëson të vjellat dhe të përzjerat tek fëmijët 20 ml
1,450.00 L 1,233.00 L -14%
Shtoje në shportë

Catedral sachet

Suplement ushqimor që synon të rikthejë hidratimin dhe të rregullojë balancën elektrolitike Kuti x 30 bustina
2,660.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium + Kalium Direct

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium për të pasur një funksion muskular normal dhe për të rikthyer balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Promolase 1000 Plus

Suplement ushqimor që rikthen balancën elektrolitike Kuti x 30 bustina
3,120.00 L
Shtoje në shportë

Altaflora Electrolytes

Suplement ushqimor me kripëra dhe probiotikë për të rritur dhe fëmijë Paketim x 10 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Pool Pharma Mg.K Vis Buste

Suplement ushqimor me kripëra për rikthimin e gjendjes së hidratimit tek të rriturit Kuti x 15 bustina
1,870.00 L
Përzgjidhni mundësi

Hydramin Sachets

Suplement ushqimor me kripëra që synon të kthejë gjendjen e hidratimit tek fëmijët dhe të rriturit Kuti x 20 bustina
980.00 L
Shtoje në shportë

Vomix Buste

Suplement ushqimor që rikthen hidratimin dhe rregullon balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,612.00 L
Shtoje në shportë