info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 19 results

Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ Refill

Përkujdesje pastruese delikate për lëkurë të thatë, me tendencë atopike. Formuluar për bebe, fëmijë, të rritur. Paketim ekologjik. 400ml
2,360.00 L 2,006.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Atoderm Crème de Douche Ultra-Nourrissant

Krem larës delikat për lëkurë të thatë me tendencë atopike 500ml
3,967.00 L 3,173.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Atoderm Gel Douche Ultra-Doucer

Xhel larës delikat për lëkurë normale dhe me tendencë të thatë 500ml
3,967.00 L 3,173.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Matidiane Gel Nettoyant

Xhel pastrues me efekt eksfoljues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme 200 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Kiwi and Mango

Eksfoljues trupi me aromë kivi dhe mango 450 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Milk and Honey

Eksfoljues trupi me aromë mjalti dhe qumështi 450 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Lavender

Eksfoljues trupi me aromë livando 450 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin 200 ml
3,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Shampo trupi dhe koke 200 ml
2,260.00 L 2,034.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Baby Lipikar Syndet AP+ – 400ml

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
3,280.00 L 2,788.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Elancyl xhel kunder celulitit
-30%

Elancyl Activ Massage Minceur

Xhel dushi 200 ml dhe dorezë masazhi anti-celulit për përdorim në dush
5,250.00 L 3,675.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Gel Douche Tonifiant

Xhel dushi pastrues dhe tonifikues me ekstraket e luledredhëzës 200 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike 500ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Pain Dermatologique soap-free

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike 200ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Gel Moussant

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nourishing Shower Gel Nectar Summer

Xhel dushi ushqyes 200ml.
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Pain Peaux intolerante

Pastrues i ngurtë për lëkurë intolerante dhe të ndjeshme. Pa sapun. 100 g
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë