info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Shampo dhe eksfoljues

Showing 1–20 of 42 results

Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Solid Cleansing Cream

Sapun i ngurtë, i cili pastron dhe mbron lëkurën delikate të foshnjës. 100 g
1,000.00 L 750.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Nutrition Savon Crème Feuille de Figuier

Sapun i ngurtë pastrues për trupin me ekstrakte të gjethes së fikut 100 g
550.00 L 357.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Savon Crème Eau de Yuzu

Sapun i ngurtë pastrues për trupin me ekstrakte të ujit Yuzu 100 g
500.00 L 325.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Gel Douche Sève de Bambou

Xhel pastrues për trupin me xhel Bamboo 200 ml
1,000.00 L 650.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Gel douche au Fleur d’Oranger

Xhel pastrues për trupin me ektraktet e lules së portokallit 200 ml
1,000.00 L 650.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Savon crème au Fleur d’Hibiscus

Sapun pastrues me lule Hibiscus 100 g
550.00 L 357.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Savon Crème Fleur de Cupuaçu

Sapun i ngurtë pastrues dhe ushqyes për trupin me ekstrakte të Cupuaçu për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 100 g
550.00 L 357.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Shower Camelia

Xhel larës për përdorim të përditshëm, i përshtatshëm për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 1 L
1,430.00 L 1,215.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Shower

Xhel larës ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 500 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Face & Body Cleansing Scrub

Scrub pastrues dhe eksfoliues për fytyrën dhe trupin, ideal për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe të ndjeshme. 150 ml
1,220.00 L 1,037.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Çmim promocional. 750 ml
2,130.00 L 1,278.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Xerolact Cleansing Gel

Xhel delikat pastrues, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 400 ml
2,280.00 L 1,368.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sicurphase Cleansing Oil

Vaj pastrues me efekt ushqyes, i përshtatshëm për lëkurë normale, të thatë dhe sensitive. 250 ml
1,700.00 L 1,020.00 L -40%
Shtoje në shportë

Uriage Huile Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë vaji për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Gel Surgras Dermatologique

Përkujdesje pastruese delikate për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,450.00 L 1,837.50 L -25%
Shtoje në shportë

Uriage Crème Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi larës, për trupin, fytyrën dhe flokët. 500 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Huile Lavante Apaisante

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Oily Dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm. 200 ml
2,182.00 L 1,309.20 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Body-Hydra Gommage Micropeeling Corps

Skrub trupi me efekt eksfoljues dhe rigjenerues 200 ml
3,020.00 L 2,114.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso