info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Detergjentë dhe higjenizues

Showing all 20 results

Nuvita cap for thermal container 4455

Kapak digjital zëvendësues për termus lëngjesh
890.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Linen Freshener

Aromatikë për dollapin e bebeve. Paketim 3 copë
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Concetrated Softener Touch

Zbutës për rrobat për lëkurën delikate të bebeve. 750 ml
310.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Concetrated Softener Family Pack

Zbutës për rrobat për lëkura sensitive i përshtatshëm për të gjithë familjen. 1.5 l
690.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Fragrance-Free Bottle and Dish Cleanser

Detergjentë për larjen e biberonëve,shisheve dhe aksesorëve të bebeve pa parfum. 300 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Ecolunes Baby zbutës rrobash

Zbutës rrobash hipoalergjik për bebe dhe fëmijë 1000 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Ecolunes Baby pastrues për lodra & sipërfaqe

Solucion pastrues për sipërfaqet dhe lodrat e bebeve 300 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Ecolunes Baby larës për fruta & perime

Solucion pastrues për frutat dhe perimet 300 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Ecolunes Baby Detergjent rrobash

Detergjent pastrues per rroba 1000 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Ecolunes Baby Larës për biberonwt & enët

Detergjent pastrues enësh 500 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Ecolunes Baby solucion kundër njollave

Spraj kundër njollave 300 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Laundry Gel Capsule

Detergjentë në formë kapsulash për larjen e rrobave të bebeve
840.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Multisurface Cleaner Spray

Spraj për pastrimin e sipërfaqeve të ndotura nga fëmijët. 500 ml
460.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Softener Delicate Flowers

Zbutës për rrobat e bebeve me aromë lulesh 750 ml
310.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Softener Sweet Talcum

Zbutës për rrobat e bebeve. 750 ml
310.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Disinfectant Multi-Purpose

Solucion dezinfektues multifunksional për ushqimet dhe enët e ushqimit, për bebe dhe fëmijë. 1000 ml
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Mild Laundry Detergent

Detergjent i lëngshëm për pastrimin e përditshëm të rrobave të foshnjës. 1 L
1,370.00 L 1,164.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Mild Dishwash

Detergjent i lëngshëm, për pastrimin e shisheve dhe enëve të kuzhinës së foshnjës. 400 ml
650.00 L 552.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Laundry

Detergjent larës për rrobat e fëmijëve. 1 l
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

NUK Detergjent larës për biberonat

Detergjent për larjen e biberonave 500 ml
700.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare