[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Detergjentë dhe higjenizues

Showing all 19 results

Nuvita cap for thermal container 4455

Kapak digjital zëvendësues për termus lëngjesh
890.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Linen Freshener

Aromatikë për dollapin e bebeve. Paketim 3 copë
670.00 L 569.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Concetrated Softener Touch

Zbutës për rrobat për lëkurën delikate të bebeve. 750 ml
360.00 L 306.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Concetrated Softener Family Pack

Zbutës për rrobat për lëkura sensitive i përshtatshëm për të gjithë familjen. 1.5 l
750.00 L 637.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Fragrance-Free Bottle and Dish Cleanser

Detergjentë për larjen e biberonëve,shisheve dhe aksesorëve të bebeve pa parfum. 300 ml
550.00 L 467.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ecolunes Baby zbutës rrobash

Zbutës rrobash hipoalergjik për bebe dhe fëmijë 1000 ml
1,100.00 L 935.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ecolunes Baby pastrues për lodra & sipërfaqe

Solucion pastrues për sipërfaqet dhe lodrat e bebeve 300 ml
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ecolunes Baby Detergjent rrobash

Detergjent pastrues per rroba 1000 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ecolunes Baby larës për fruta & perime

Solucion pastrues për frutat dhe perimet 300 ml
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ecolunes Baby Larës për biberonët & enët

Detergjent pastrues enësh 500 ml
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ecolunes Baby solucion kundër njollave

Spraj kundër njollave 300 ml
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Laundry Gel Capsule

Detergjentë në formë kapsulash për larjen e rrobave të bebeve
1,100.00 L 935.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Multisurface Cleaner Spray

Spraj për pastrimin e sipërfaqeve të ndotura nga fëmijët. 500 ml
460.00 L 391.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Stain Remover Spray

Detergjentë për heqjen e njollave nga rrobat e bebeve. 500 ml
680.00 L 578.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Sensitive Softener Sweet Talcum

Zbutës për rrobat e bebeve. 750 ml
380.00 L 323.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Disinfectant Multi-Purpose

Solucion dezinfektues multifunksional për ushqimet dhe enët e ushqimit, për bebe dhe fëmijë. 1000 ml
670.00 L 569.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Pharmasept Mild Dishwash

Detergjent i lëngshëm, për pastrimin e shisheve dhe enëve të kuzhinës së foshnjës. 400 ml
650.00 L 422.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Laundry

Detergjent larës për rrobat e fëmijëve. 1 l
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

NUK Detergjent larës për biberonat

Detergjent për larjen e biberonave 500 ml
700.00 L 560.00 L -20%
Shtoje në shportë