info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trajtime specifike për trupin

Showing 1–20 of 71 results

Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Gel Neck & Décolleté

Xhel -krem me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë. 50 ml
7,280.00 L 6,188.00 L -15%
Shtoje në shportë

Lycia Crema Decolorante Corpo Perfect Touch

Krem dekolorues për trupin. 40 + 20 ml
625.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Spider Vein Cream

Krem që pakëson kapilarët e dukshëm në sipërfaqe të lëkurës 150 g
3,180.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Scar Serum

Serum që minimizon shenjat e pranishme në lëkurë 30 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Lenil Ag Protective Cream

Krem trajtues për lëkurën me prirje dermatiti, i cili parandalon mbivendosjen e infeksioneve. 30 ml
1,620.00 L 1,134.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Lenil + Topical Treatment

Krem trajtues për lëkurën me prirje dermatiti dhe ekzeme. 50 ml
2,010.00 L 1,407.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Problem Dry Skin Cream 20 AHA-PHA

Krem ushqyes dhe hidratues per lëkurë shumë te thatë kryesisht për thembrat, bërrylat dhe gjunjët 100 g
4,720.00 L 3,776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use

Koncentrat trajtues për lëkurën me tendencë psoriatike. Për trupin dhe skalpin. 100 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Cutalgan Ultra-calming Refreshing Spray

Spraj qetësues dhe freskues kundër të gjitha irritimeve. Për bebe, fëmijë, të rritur. 100 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam AlgaScrub Rassoda e Tonifica la Pelle

Baltë-skrub me alga për tonifikim dhe shkëlqim të lëkurës 700 g - 500 ml
5,200.00 L 3,120.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Eau D’éclat

Ujë freskues për trupin me ekstraktet e guarana. 150 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Sperience Zen Attitude Anti-Stress Oil

Formulim me vajrat esenciale që lehtëson ndjesinë e lodhjes dhe relakson mendjen. 10 ml
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 10% Soothing Spray

Spray qetësues, i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për acarim dhe skuqje. 100 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Cicatridina pomadë

Pomadë riparuese me acid hialuronik 60 g
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris V Viti-Melo Repigmentation Night Cream

Krem trajtues për natën, ii cili rikthen pigmentin në zonat e prekura nga vitiligo. 40 ml
4,650.00 L 3,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris P Ichtilix-Forte Spray

Solucion për trajtimin e përditshëm të skalpit, të prekur nga lezionet psoriatike, si dhe për zbokthin kronik. 125 ml
3,270.00 L 2,616.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris P Puri-Ichtilium Normalizing Cleansing Gel

Xhel larës për trupin dhe skalpin me lezione psoriatike. 250 ml
2,605.00 L 2,084.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Flamosin Cream

Krem i cili qetëson lëkurën nga cdo irritim ose djegie e lehtë. 50 ml
1,490.00 L
Shtoje në shportë

Froika Burn Relief Gel

Xhel i formuluar për të ftohur, qetësuar dhe hidratuar lëkurën e dëmtuar nga çdo shkak të djegieve. 50 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

Pasta di Hoffmann Sella

Pastë zbutëse, mbrojtëse dhe kundër skuqjes me vaj ulliri dhe oksid zinku 75 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping