info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

Kategoritë

Showing all 40 results

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
L1,950.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve 14 ml
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Scar Gel panthenol & allantoin

Trajtim natyral për shenjat e krijuara nga plaget, aknet, stijat 56 g
L3,300.00
Shtoje në shportë

Derma-E Skinbiotics Rescue cream

Krem terapeutik për lëkurën me tea tree oil dhe vaj rigoni 113 g
L3,273.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tea Tree and Vitamin E Oil

Vaj terapeutik për trupin i pasur ekstrakte të pemës së çajit dhe vitaminë E 30 ml
L2,230.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Body

Krem anti-rrudhë për trupin 200 ml
L6,100.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Phyto Care Azulene

Krem me veti zbutëse dhe qetësuese të irritimit 50 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elancyl Serum Fermete Bust

Serum rimodelues i bustit 50 ml
L3,250.00 L2,600.00 -20%
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel me Aloe Vera me veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën 100 ml
L800.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel Family

Xhel me aloe vera, tea tree oil dhe vitaminë E për përdorim në lëkurë
L1,450.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel with Vitamine E and Tea Tree Oil

Xhel me aloe vera, tea tree oil dhe vitaminë E për përdorim në lëkurë 500 ml
L1,450.00
Përzgjidhni mundësi

Esi Olio di Mandorle Dolci

Vaj i pastër i bajames së ëmbël me veti zbutëse dhe hidratuese 100 ml
L740.00L1,990.00
Përzgjidhni mundësi

Farmaci “Daja” Pomadë Antidekubitus

Pomadë për mjekimin e dekubituseve te personat që qëndrojnë shtrirë 35 g
L500.00
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme 30 g
L500.00
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale (përdorim në shtatzëni)

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme për përdorim në shtatzëni 30 g
L500.00
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antipsoriatike

Pomadë për mjekimin e psoriazës 50 g
L1,200.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Fangocrema Dren Gambe-glutei

Krem-baltë drenuese dhe detoksifikuese për këmbët dhe vithet 200 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
L6,500.00 L5,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Bluzë për meshkuj me veti rimodeluese dhe tonifikuese
L6,760.00 L5,408.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante

Ngjitëse për zonën e vitheve dhe barkut me efekt dobësues Paketim x 8 ngjitëse
L6,500.00 L5,200.00 -20%
Shtoje në shportë

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00
Shtoje në shportë

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Krem zbutës për lëkurë të irrituar 40ml
L2,350.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Kiwi and Mango

Eksfoljues trupi me aromë kivi dhe mango 450 ml
L5,000.00 L4,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Lavender

Eksfoljues trupi me aromë livando 450 ml
L5,000.00 L4,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Milk and Honey

Eksfoljues trupi me aromë mjalti dhe qumështi 450 ml
L5,000.00 L4,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Honey and Milk

Gjalpë ushqyes për trupin me aromë mjalti dhe qumështi 250 ml
L5,000.00 L4,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body butter Lavender

Gjalpë ushqyes për trupin trupi me aromë Livando 250 ml
L5,000.00 L4,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Catharsis Mineral Bath

Kripëra minerale për banjë 200 gr
L1,550.00 L1,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Intense Mud Body Sculpting Lotion

Locion trupi me baltë për trajtimin e celulitit 250 ml
L6,600.00 L5,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Mud Body Wrap

Maskë trupi me argjilë 500 gr
L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Rich mineral hydrating soap

Sapun i pasur me minerale të Detit të Vdekur 125 gr
L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 SOS Skin relief cream

Krem për lëkurë të thatë & të irrituar 150 ml
L4,800.00 L3,840.00 -20%
Shtoje në shportë

Mustela body firming gel

Mustela xhel për trupin, tonifikues dhe rimodelues për nënat e reja. 200ml.
L3,800.00
Shtoje në shportë

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
L3,400.00
Shtoje në shportë

Noreva Cicadiane repairing & soothing care

Krem rigjenerues dhe qetësues për fytyrën dhe trupin për të gjithë familjen 40 ml
L1,500.00
Shtoje në shportë

Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

Qumësht hidratues, zbutës për lëkura të thata dhe të irrituara 200 ml
L2,300.00
Shtoje në shportë

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
L2,000.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Avocado Oil

Vaj i pastër avokadoje
L882.00L2,331.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Xerolact [E] Concentrate Cream Sodium Lactate 30%

Krem hidratues dhe keratolitik për lëkurë të ndjeshme 40ml
L2,730.00
Shtoje në shportë

Rilastil Xerolact Balm Sodium Lactate 18%

Balsam hidratues & eksfoljues për lëkurë të thatë e kserotike 100ml
L2,270.00
Shtoje në shportë