info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Dr. Brown's

Showing 1–20 of 41 results

Brown giraffe toothbrush

Dr. Brown’s Infant-to-Toddler Training Toothbrush

Furçë dhëmbësh në formë gjirafe e përshtatshme për fëmijë nga 0-3 vjec.
720.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Silicone One-Piece Breast Pump

Pompë gjiri silikoni, e lehtë në përdorim.
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Milestones Insulated Straw Cup 12 m+

Gotë plastike me mure të izoluara, e përshtatshme për fëmijë duke nisur nga mosha 12 muaj. 300 ml
1,199.00 L
Përzgjidhni mundësi

Dr. Brown’s My Bands

Etiketa të cilat identifikojnë shishet e fëmijëve.
500.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s No-Slip Suction Bowl

Tasa të cilët fiksohen në tavolinë për ta bërë më të lehtë procesin e ushqyerjes. 4m+ Paketim me 2 copë
1,050.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Soft-Grip Spoon and Fork 12 m +

Set me lugë dhe pirun i përshtatshëm për t’u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj.
660.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Options+ Wide Neck Silicone Teats 0m+ Level 1

Koka ndërruese silikoni të përshtatshme për shishet me grykë të gjerë. Mosha 0m+ . Niveli 1. Paketim me 2 copë
850.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Tummy Grumbles

Qese disa përdorimëshe për të mbajtur ushqimet. Paketim me 3 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Cheers 360 Spoutless Transition Cup 6m+

Gotë plastike e cila nuk derdhet. 6m+ 200 ml
1,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Dr. Brown’s Advantage Soother Open Shield Design 0-6 m

Biberon gënjeshtar me kokë simetrike, delikat me lëkurën e foshnjes. Paketim me 2 biberonë
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Advantage Soother Open Shield Design 6-18 m

Biberon gënjeshtar me kokë simetrike, që ndricon në errësirë. Delikat me lëkurën e foshnjes. Paketim me 2 biberonë
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Advantage Soother Open Shield Design 0-6 m

Biberon gënjeshtar me kokë simetrike, që ndricon në errësirë. Delikat me lëkurën e foshnjes. Paketim me 2 biberonë
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Advantage Soother Open Shield Design 6-18 m

Biberon gënjeshtar me kokë simetrike, që ndricon në errësirë. Delikat me lëkurën e foshnjes. Paketim me 2 biberonë
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Advantage Soother Open Shield Design 0-6 m

Biberon gënjeshtar me kokë simetrike, që ndricon në errësirë. Delikat me lëkurën e foshnjes. Paketim me 2 biberonë
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Options+ Wide Neck Silicone Teats 9m+ Y Cut

Koka ndërruese silikoni të përshtatshme për shishet me grykë të gjerë. Mosha 9m+ . Prerja Y. Paketim me 2 copë
870.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Travel Fresh Bowl and Spoon 4 m+

Tas me ndarje dhe lugë, ideal për ushqyerjen e fëmijëve ndërkohë që jeni në lëvizje.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Options+ Wide Neck Silicone Teats 9m+ Level 4

Koka ndërruese silikoni të përshtatshme për shishet me grykë të gjerë. Mosha 9m+ . Paketim me 2 copë
780.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Silicone Soother Happy Day 0m+

Biberon gënjeshtar 100 % silikon.
450.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Advantage Soother Open Shield Design 0-6 m

Biberon gënjeshtar me kokë simetrike. Delikat me lëkurën e foshnjes. Paketim me 2 biberonë
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Narrow Neck Replacement Vent Kit

Sistem zëvendësues ventilimi për shishet me grykë të ngushtë 250 ml. Paketim me 2 copë.
500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare