info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 78 results

Ofertë!
-30%

A-Derma Phys-Ac Global complete care anti-blemish

Xhel-krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
L2,100.00 L1,470.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Phys-Ac Hydra moisturising cream

Krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
L2,200.00 L1,540.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Phys-Ac Perfect Fluide Anti- imperfections

Fluid trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
L2,800.00 L1,960.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-36%

A-Derma Phys-AC Purifying foaming gel

Xhel pastrues i butë për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 400 ml
L2,400.00 L1,540.00 -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Phys-Ac Purifying micellar water

Ujë micelar pastrues për lëkura të yndyrshme dhe akneike 400 ml
L2,355.00 L1,648.50 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Eau micellaire 400 ml

Cleanance - Ujë micelar 400ml. Ujë mishelar për lëkura të yndyrshme, për fytyrën dhe sytë.
L2,500.00 L1,750.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Expert

Cleanance Expert - Emulsion hidratues 40ml Hidratant për lëkurat e yndyrshme dhe trajtues i akneve
L2,400.00 L1,680.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme & akneike për fytyrën dhe trupin
L1,470.00L2,160.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Hydra

Krem larës për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 200ml
L2,200.00 L1,540.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Hydra Creme Apaisante

Cleanance Hydra , Krem zbutës 40ml Krem hidratues për lëkura të yndyrshme me tendencë për akne.
L2,400.00 L1,680.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Masque

Cleanance, Maskë pastruese 50ml Maskë pastruese dhe uhqyese për fytyra më tendencë të yndyrshme
L2,400.00 L1,680.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene cleanance mat lotion matifiante 200ml

Cleanance, Locion pastrues 200ml. Locion pastrues dhe matifikues për lëkura me tendencë të yndyrshme.
L2,300.00 L1,610.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cleanance Solaire spf 50 50 ml

Cleanance - krem mbrojtës nga dielli spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli spf 50 për lëkura akneike.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë

Avene Triacneal Expert

Emulsion për lëkura akneike, për adoleshentë dhe të rritur 30 ml
L2,800.00
Shtoje në shportë

Biorga Alphane Zinc x 60 caps

Suplement ushqimor me përmbajtje zinku, për një lëkurë të shëndetshme, vëçanërisht për adoleshentët.
L2,901.60
Shtoje në shportë

Derma-E Very Clear Acne Scrub

Scrub për lëkurë të yndyrshme dhe me akne me acid salicilik 113 g
L2,450.00
Shtoje në shportë

Derma-E Very Clear Moisturizing Cream

Krem hidratues për lëkura të yndyrshme dhe akneike 56 g
L3,300.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme 50 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Puriface Sebocontrol Light

Fluid matifikues dhe sebo-rregullues 50 ml
L4,700.00
Shtoje në shportë

Elancyl Cellu Slim Nuit

Krem trupi nate për dobësim 250 ml
L5,700.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Acknes Gel

Xhel trajtues për aknet dhe imperfeksionet e lëkurës 25 ml
L750.00 L675.00 -10%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion për aknet

Solucion alkoolik trajtues për aknet 60 ml
L380.00
Shtoje në shportë

Guam Micro BioCellulaire Gel Detergente Viso Pelli Grasse e Miste

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
L2,860.00
Shtoje në shportë

Korff Cleansing White Clay Mask

Maskë me argjilë të bardhë 75ml
L2,470.00
Shtoje në shportë

Korff Purifying Anti-Aging, Mattifying and Rebalancing Face Cream

Krem matifikues dhe anti-rrudhë për lëkurë të yndyrshme 50ml
L5,400.00
Shtoje në shportë

Korff Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

Serum anti-age matifikues dhe pastrues për lëkurë të yndyrshme 30ml
L5,400.00
Shtoje në shportë

Korff Purifying, Cleansing Face Stick

Stick pastrues dhe purifikues 40ml
L2,970.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant – Medium Shade

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Dermo Soothing Hydrating Cleansing Cream

Krem pastrues zbutës për lëkurë të yndyrshme 200 ml
L2,560.00 L2,176.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigent Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel – 400 ml

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
L1,785.00L2,550.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Serozinc Cleansing and Soothing Solution

Solucion pastrues dhe zbutës për lëkurë të yndyrshme 150ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral – Beige Sable (Nr. 13)

Pudër kompakte për lëkurë normale, mikse të yndyrshme SPF 25 9.5g
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche-Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës me efekt mikro-peeling 400 ml
L3,090.00 L2,626.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Regulating Gel

Xhel korrigjues i parregullsive të lëkurës 40ml
L3,690.00 L3,136.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Stop Spots Concentrate

Solucion trajtues i puçrrave dhe shenjave në lëkurë 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Hygenic mud soap

Sapun me baltë pastrues i thellë për lëkura të yndyrshme & akneike 125 g
L1,950.00 L1,365.00 -30%
Shtoje në shportë

Noreva Actipur 3 en 1 corrective and unclogging anti-imperfections care

Përkujdesje korrektuese intensive kundër akneve dhe shenjave në lëkurë për të rritur dhe adoleshentë 30 ml
L2,100.00
Shtoje në shportë

Noreva Actipur Creme Anti-imperfection Day Care

Krem kundër imperfeksioneve të lëkurës për lëkura me tendencë akneike 30 ml
L2,000.00
Shtoje në shportë

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
L1,300.00
Shtoje në shportë

Noreva Actipur Stop Bouton 10 ml

Trajtim për të rritur dhe adoleshentë i formuluar për tharjen dhe korrigjimin e zonave të inflamuara të lëkurës 10 ml
L1,200.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro