info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trajtime anti-akne, lëkura të yndyrshme

Showing 1–20 of 200 results

Uriage Hyséac Bi-stick

Stik trajtues i imperfeksioneve. 1 g
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Mat

Përkujdesje matifikuese e përditshme. 40 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Clear Skin Foaming Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Purifying Astringent Lotion

Locion pastrues ii cili largon papastërtitë dhe zvogëlon poret. I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, madje edhe për lëkurë të ndjeshme. 200 ml
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Anti-imperfection Purifying Gel

Xhel hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 40 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Anti-Blemish SOS Gel

Xhel kundër akneve, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 10 ml
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Mask Instant Pure

Maskë e cila ndihmon në minimizimin e poreve, për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 75 ml
1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Aknet Sun SPF 50+

Mbrojtje e lartë ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Acteen Quick Pen

Trajtues lokal specifik për imperfeksionet. 10 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Exuviance Professional Purifying Clay Mask

Maskë detoksifikuese, freskuese për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 50 g
4,960.00 L 3,968.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Exfoliating Mask

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
6,770.00 L 5,416.00 L -20%
Shtoje në shportë

Acty Patch Cosmetici per Punti Neri

Ngjitëse për pastrimin e pikave të zeza Kuti x 4 ngjitëse
470.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set – Lëkurë e yndyrshme & akneike

Bli Purifying Cleanser 200 ml + Purifying Scrub 200 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
15,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Exfoliating Dermo-Purifying Mask

Maskë pastruese me argjilë të kuqe në përmbajtje. 75 ml
3,800.00 L 3,420.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Purifying Mattifying Foam

Shkumë pastruese për lëkurën e yndyrshme. 125 ml
3,750.00 L 3,375.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Anti-Imperfections Soap-Free Dermo Cleanser

Sapun pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione. 100 g
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Invisible Spot Patch

Patch (ngjitëse) për trajtimin e akneve. 24 ngjitëse
3,400.00 L 3,060.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Oily Skin Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues me acid salicilik specifik për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Extra Comfort Cleansing Gel

Xhel pastrues specifik për lëkurë të yndyrshme. 125 ml
3,750.00 L 3,375.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping