info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 53 results

Ofertë!
-35%

Bioderma Photoderm Lait Ultra SPF 50+

Qumësht hidratues që ofron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezatimit UVA dhe UVB 200 ml
5,500.00 L 3,575.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sebum Lotion

Tonik balancues dhe hidratues për lëkurën e yndyrshme 200 ml
4,200.00 L 2,730.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF 30

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe unifikuese, specifike për lëkurë të ndjeshme, me tendencë skuqje. 40 ml
4,700.00 L 3,055.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Atoderm Stick Lèvres

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për buzët e thata dhe të dëmtuara. 4 g
1,250.00 L 812.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio Tonique Lotion Apaisante Hydratante

Tonik me veprim hidratues dhe qetësues, specifik për lëkurë të ndjeshme
910.00 L1,664.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-35%

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50 +

Përkujdesje matifikuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment ngjyrues për lëkurë të ndjeshme, mikse dhe të yndyrshme
5,300.00 L 3,445.00 L -35%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-35%

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream Nettoyant Eclaircissant

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese me efekt zbardhues,e përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 200ml
3,000.00 L 1,950.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Pigmentbio H2O Eau Micellaire Eclaircissante

Ujë mishelar pastrues me efekt zbardhues për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 250ml
2,450.00 L 1,592.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Cicabio SPF 50+ Soin Reparateur Apaisant

Riparues dhe rigjenerues i lëkurës me mbrojtje të lartë ndaj diellit 30ml
3,700.00 L 2,405.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF 50+ Soin de Jour Eclaircissant

Përkujdesje hidratuese dhe trajtuese me efekt zbardhues, unifikues dhe faktor të lartë mbrojtës për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 40ml
9,000.00 L 5,850.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Photoderm Bronz Huile seche SPF 50+

Vaj i thatë me faktor të lartë mbrojtës, kundër rrezatimit të dëmshëm diellor. Stimulon nxirjen intensive. 200ml
7,250.00 L 4,712.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio Lait Demaquillant Apaisant

Qumësht pastrues i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme 250ml
3,600.00 L 2,340.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O AR Eau Micellaire Demaquillante Anti-Rougeurs

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme, me tendencë të skuqet lehtësisht. 250ml
2,250.00 L 1,462.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sebium Mat Control Soin Hydratant Anti-Brillance

Përkujdesje hidratuese dhe matifikuese për lëkurë mikse dhe të yndyrshme 30ml
3,200.00 L 2,080.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme. Paketim me pompë ultra-praktike. 500ml
3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Node DS+ Shampooing Antipelliculaire Intense

Përkujdesje intensive, efikase në trajtimin e zbokthit persistent. 125ml
4,250.00 L 2,762.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Atoderm PP Baume Ultra-Nourrisant

Balsam hidratues për trupin dhe fytyrën. I përshtatshëm për lëkura shumë të thata dhe sensitive. 200ml
3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Soin Hydratant Lissant Booster d’eclat

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse nga rrezatimi i dëmshëm, për lëkurë të dehidratuar 40ml
4,200.00 L 2,730.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Hydrabio Serum Concentre Hydratant

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë të dehidratuar 40ml
3,950.00 L 2,567.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Hydrabio Crème Soin Hydratant Texture Riche

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë shumë të thatë dhe të dehidratuar 50ml
4,500.00 L 2,925.00 L -35%
Shtoje në shportë