info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent

Showing 1–20 of 21 results

Philips Avent Milk Storage Bags

Qese ruajtëse të qumështit të gjirit Kuti x 25 qese
1,210.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent DECT Baby Monitor

Pajisje për monitorimin e foshnjes
29,420.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Sterilise and Store

Sterilizues dhe ruajtës i ushqimit të bebes
11,950.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Electric Breast Pump Premium

Pompë gjiri elektrike
29,420.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Reusable Food Storage Cups

Tasa të ripërdorshëm për ruajtjen e ushqimit të bebes Kuti x 10 tasa
4,210.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent 2 in 1 Steam and Blend

Robot kuzhine me 2 funksione: gatim me avull dhe blender (grirje)
26,990.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Breast Milk Storage Cups

Tasa të ripërdorshëm që ruajnë qumështin e gjirit Kuti x 10 copë
2,265.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Manual Breast Pump

Pompë gjiri manuale
7,430.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Premium Fast and Easy Warming

Ngrohës biberonësh për ngrohje të shpejtë
8,270.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Newborn Starter Set 0m+

Set dhuratë për bebe të porsalindura, me shishe ushqimi, furçë pastrimi & biberon të gënjeshtërt
5,875.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Design Gift Set

Set dhuratë për vajza të porsalindura, me shishe biberoni, kapëse & biberon të gënjeshtërt
3,690.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Design Gift Set

Set dhuratë për djem të porsalindur, me shishe biberoni, kapëse & biberon të gënjeshtërt
3,690.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Milk Powder Dispenser

Kuti me 3 ndarje pë ruajtjen e qumështit formulë
1,040.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Manual Breast Pump

Pompë gjiri manuale
7,340.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Microwave Steam Sterilizer

Sterilizues me avull për mikrovalë
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Gift Set for Boys 1 m+

Set dhuratë për djem të porsalindur, me shishe biberoni, kapëse & biberon të gënjeshtërt
3,840.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Double Electric Pump

Pompë gjiri elektrike e dyfishtë
43,720.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Electric Breast Pump

Pompë gjiri elektrike teke
20,250.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Digital Bath and Bedroom Thermometer

Termometër dixhital për temperaturën e ambientit dhe të ujit të banjës
2,940.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Baby Care Set Kit

Aksesore të nevojshëm për higjienën e bebes
4,370.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare