info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pure mish dhe perime

Showing 1–20 of 32 results

Plasmon Prosciutto 4 m+

Pure me proshutë për foshnje mbi 4 muaj 2 x 80 g
390.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Organic Rice with Carrots and Veal

Pure me oriz, karrota dhe mish viçi për foshnje mbi 4 muaj 190 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure salmoni me patate

Pure me salmon dhe patate për foshnje mbi 6 muaj 2 x 80 g
480.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me perime

Pure me perime për foshnje mbi 4 muaj 2 x 80 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me peshk Orata dhe patate

Pure me orata dhe patate për foshnje mbi 6 muaj 2 x 80 g
600.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish lepuri dhe drithëra 4 m+

Pure me mish lepuri dhe drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me 4 fruta 6m+

Pure me 4 fruta në përmbajtje, për bebe duke nisur nga 6 muajsh. 2 x 104 g
295.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish kali dhe drithëra 6 m+

Pure me mish kali dhe drithëra duke nisur nga 6 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish qengji dhe drithëra 6 m+

Pure qengji me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure merluci me patate 6 m+

Pure me merluc dhe patate duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
420.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure trofte me patate 6 m+

Pure me troftë dhe patate duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
420.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure pule me drithëra 4 m+

Pure pule me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
440.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mish viçi dhe drithëra 4 m+

Pure me mish viçi me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure gjeli me drithëra 4 m+

Pure gjeli me drithëra duke nisur nga 4 muajsh. 2 x 80 g
425.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Carrots and Potatoes 4 m+

Pure me karrota dhe patate 190 g
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Veggie Curry 6 m+

Pure me perime dhe kerri 190 g
350.00 L 332.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Couscous 8 m+

Pure me kuskus 220 g
350.00 L 332.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Spinach with Potatoes 4 m+

Pure me spinaq dhe patate për fëmijë 4 m+ 190 g
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Baby’s First Broccoli

Pure me brokoli për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Vegetables and Noodles with Chicken

Pure perimesh me makarona dhe pulë për fëmijë mbi 12 muaj 220 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping