info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pampers

Showing 1–20 of 25 results

Pampers Harmonie 5

Pelena për fëmijë me peshë +11 kg Paketim me 24 pelena
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Harmonie 4

Pelena për fëmijë me peshë 9-14 kg Paketim me 28 pelena
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Harmonie 2

Pelena për fëmijë me peshë 4-8 kg Paketim me 39 pelena
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Harmonie 1

Pelena për fëmijë me peshë 2-5 kg Paketim me 50 pelena
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pure Aqua baby wipes

Letra të lagura pastruese për lëkurë të ndjeshme. Paketim me 48 fije.
260.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Pelena për të porsalindur 2-5 kg
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Pants 3

Pelena si mbathje për fëmijë me peshë 6-11 kg Paketim me 60 pelena
1,840.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pants 7 Jumbo Pack

Pelena si mbathje, për fëmijë mbi 17 kg 38 pelena
1,962.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pants 5

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 12-17 kg.
1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Pants 6

Pelena si mbathje, për fëmijë mbi 15 kg
1,000.00 L1,840.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Premium Care 2

Pelena për fëmijë me peshë 4-8 kg
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Pants Maxi 4

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 9-14kg Paketim me 24 pelena
935.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pants 4

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 8-14kg. Paketim me 48 pelena.
1,880.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Il Costumino 5 (15+kg)

Pelena që nuk bymehen nga uji, për fëmijë me peshë 15+ kg. Paketim me 10 pelena.
1,770.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Il Costumino 4 (8-15 kg)

Pelena që nuk bymehen nga uji, për fëmijë me peshë 8-15 kg. Paketim me 11 pelena.
1,770.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Active Baby 4

Pelena për fëmijë me peshë 9-14 kg Paketim me 62 pelena
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Active Baby 3

Pelena për fëmijë me peshë 6-10 kg
1,750.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Active Baby 6

Pelena për fëmijë 13-18 kg
1,950.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Premium Care 5

Pelena për fëmijë me peshë 11-16 kg Paketim me 44 pelena
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Premium Care 3

Pelena për fëmijë me peshë 6-10 kg Paketim me 60 pelena
2,100.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare