info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Novexpert

Showing all 20 results

Ofertë!
-15%

Novexpert Zn Triple Black Mask

Maskë e zezë me veprim pastrues, matifikues dhe zbutës 70g
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Micelar Water

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës me acid hialuronik 200 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Firming Plumping gel

Xhel-krem me acid hialuronik me veti anti-rrudhë 40 ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Mg Hydro-Biotic

Qumësht pastrues me probiotikë për lëkurat e thata 200 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Lip Up

Balsam buzësh me efekt mbushës dhe shkëlqyes 8 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Smoothing Toning Mist

Spraj freskues, tonifikues dhe hidratues me acid hialuronik 100 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Zn Peeling Night

Solucion me efekt peling për lëkurat mikse në të yndyrshme 115 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Vitamin C The Expert Exfoliator Mask & Scrub

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Vitamin C The Peeling

Krem nate me efekt peeling dhe vitaminë C 40 ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Zn Purifying Fluid

Fluid hidratues për lëkurat mikse në të yndyrshme 30 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Radiance Lifting Eye

Krem për sytë me vitaminë C 15 ml
4,840.00 L 4,114.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Booster Serum with Hyaluronic Acid

Serum hidratues me veti anti rrudhë. 30 ml
6,550.00 L 5,567.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Clear Skin Foaming Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Velvet Hydro-Biotic Fluid

Fluid hidratues i përshtatshëm për lëkurë normale në mikse. 30 ml
2,920.00 L 2,482.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Express Radiant Cleansing Foam

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 150 ml
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Serum Booster With Vitamin C

Serum me vitaminë C me veti anti moshë dhe antioksiduese. 30 ml
6,550.00 L 5,567.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Pro-Collagene La crème Anti-Age Expert

Krem kundër rrudhave për lëkurë normale në të thatë. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Baby Skin Set

Set promocional me dy maska 50 ml, 50 ml
4,790.00 L 3,592.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Plumped Skin Set

Set promocional për fytyrën me acid hialuronik 50 ml, 50 ml, 100 ml
5,200.00 L 3,900.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Radiant Skin Set

Set promocional kundër njollave me vitamin C 40 ml, 30 ml
6,500.00 L 4,875.00 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping