info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 99 results

ErreKappa Centeril H Cream

Krem trajtues për simptomat e hemorroideve 40 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lievoroid Ointment

Pomadë me veprim anti-hemorroidal 30 ml
2,285.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Venostax Gel

Xhel për përdorim lokal për këmbë të freskëta dhe pa edema 125 ml
3,090.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Gentian Violet 1%

Solucion për përdorim të jashtëm në lëkurë 20 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Eritromicinë

Solucion me eritromicinë, për përdorim lokal 50 ml
960.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Klindamicinë

Solucion me klindamicinë, për trajtimin lokal të akneve 50 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Kastelan

Solucion që përdoret për trajtimin e mykut në këmbë 20 ml
400.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 33%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te të rriturit 130 g
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 17%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te fëmijët mbi 6 vjeç 100 g
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 10%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te fëmijët 100 g
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Ragadë gjiri

Krem që qetëson irritimet dhe dhimbjen që vjen nga çarja e mamelave gjatë gjidhënies 40 g
950.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-herpes

Pomadë për trajtimin lokal të herpesit të lëkurës 50 g
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci DAJA – Pudër kundër variçelës

Pudër për qetësimin e irritimit dhe kruarjes në sëmundjen e variçelës 100 g
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Bell’s Healthcare Muscle Rub

Krem me veprim analgjezik dhe anti-inflamator Tub x 40 g
1,012.00 L
Shtoje në shportë

Pharmanova Avaricon Hemor Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve Tub x 20 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

Dermoxen Hemopran Protective Endorectal Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve të jashtme dhe të brendshme Tub x 35 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Farmac-Zabban Farmactive Spray Silver Colloidal

Spraj me argjend koloidal dhe acid hialuronik për përdorim në lëkurë Flakon x 125 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

DMG Emofix Ointment

Pomadë me veprim hemostatik Tub x 30 g
1,080.00 L
Shtoje në shportë

Pharmaline Venolen Idrogel

Krem freskues efikas në rastet e venave varikoze Tub x 100 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

GSL Solutio de Eosina

Solucion me veprim anti-mikrobik, për dezinfektimin e plagëve sipërfaqësore të lëkurës Flakon x 60 ml
650.00 L
Shtoje në shportë